Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Fajne gry na xboxa 360
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
W tym temacie chciałbym żebyście doradzili jakie gry kupić na xboxa 360 liczy się xbox live eksvluziwy oraz gry multi platformowe z góry dzięki za pomoc.
Moja lista gier:
Transformes war of cybetron
DMC HD Collection
Rayman origins
Lego the lord of the rings
Lego batman
Pure
Batman Arkcham Asylum
SHIFT 2 Unselad
Halo REACH
Halo Wars
Iron Men 2
Asura'S Wraht
kinect adventures
*Fable II i III naprawdę świetne gierki chociaż nie tak dobre jak część pierwsza ale nadal bardzo przyjemnie się w nie gra. [Nie pisze ci co to za gry z jakiego gatunku itp. bo jak będziesz zainteresowany to sobie sprawdzisz]
*Brutal Legend - bardzo przyjemna gra łącząca w sobie wiele gatunków po trochu. Do tego ma świetny klimat.
*Dark Souls - bardzo trudny hack'n'slah" w którym będziesz ginął co kilka minut, cały czas powtarzał poziomy itp. ale mimo wszystko przejście gry czy pokonanie jakiegoś bossa a nawet przeciwnika daje nam wielką satysfakcje szczególnie gdy giniemy od 1 uderzenia i mamy ograniczoną ilość "napojów leczniczych".
*Red Dead Redemption - osobiście nie grałem ale wszyscy polecają a ja od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu.
*Na Live to najlepiej jakis FPS (chyba przy nim najwiecej spedzisz czasu w multi) np. Call of Duty
*Jakies gry muzyczne,sportowe,bijatyki tak zeby pograc ze znajomymi albo po prostu chwile pograc (oczywiscie mozna grac dluzsza chwile) i tutaj przyklady np. Mortal Kombat, Guitar Hero, Rock Band, Dj hero i Fifa 13
*No i tutaj ostatni punkt to podam kilka tytulow w ktore poprostu mi bylo wygodnie i przyjemnie grac na xboxie:
Gta IV +dodatki TLOD i TBOGT, Assassin's Creed II + "dodatki" i oczywiscie rowniez czesc III,
Guitar Hero Wariors of rock, Batman Arkham Asylum, Battlefield bad company 2, a na kinecta polecam kinect sports sezon 1 i dance central 3 Trollface
Moja lista gier, które osobiście polecam
*Red dead redeption
*Fight Night Chempion
*Fable III

i jeszcze Far Cry 3 i Max payne 3
Dragon Ball wszystkie serie Polecam ^^ szczegolnie kinect
Zależy, co widzisz pod określeniem 'fajne'. Osobiście poleciłbym Ci gry z serii Fable, świetna zabawa przy konsoli oraz możliwość grania przez Xbox Live. Jeżeli lubisz jRPG to również polecam Eternal Sonata- ciekawy tytuł o Fryderyku Chopinie, nic więcej nie powiem. Jeżeli wolisz grać z rodzinką czy przyjaciółmi lokalnie, to kup jakąś kinectówkę, np. Dance Central. Miłych zakupów! Smiling
Ja polecam zakupić:
-Rayman Origins
-Metal Gear Solid HD Collection
-Mortal Kombat
-NBA 2K11
-Red Dead Redemption
-Fifa 12
Red Dead Redemption+ dodatek undead nightmare
Army of Two 1 oraz 2
Dante's Inferno
Banjo kazooie nuts&bolts
Sam te gry posiadam i są naprawdę świetne.
Jeśli lubisz pożerać coś z RPG, to z ręką na sercu polecam Dragon's Dogma, odkryłem niedawno i jest całkiem smaczna Smiling
Ja polecam serię gier "halo" Bardzo fajna gra
Polecam gre bayonetta.
Ja mogę polecić oba borderlandsy zagrywałem się dniami i nocami całą serię forza motorsport i halo oraz rock band 3
Polecam : Halo/Gears of war/Forza/Red dead redemption/Fable/rock band/mortal combat
Ja szczerze polecam :
1.Dark siders I jak i II
2.Gears of War
3.Knights Contracts
4.Rage
Halo/Gearsy/Fable/Forza/Banjo/MGS
Super Meat Boy. Najlepszy na X'a, jeśli nie masz kontrolera do PC.
Ja polecam: Forza motorsport 3 i 4, Fable 2, Final fantasy XIII, Batman arkham city, GTA 4 itd :P
Mam trochę obsuwy w aktualnościach na X360, ale z pewnością mogę polecić:
-Gears of War (każda część)
-Castle Crashers
-Halo:Reach (albo nowsze, osobiście grałem w reach)
-Fable (wg. mnie 2 lepsza od 3)
-Darksiders 1/2
-Borderlands 1/2
-Guitar hero
-Rayman Origins
Kup sobie BF3 Smiling I Forze Horizon
To może też coś dorzucę
-Assasin's Creed(każda część)
-Gears of War(każda część)
-Fifa 13
-Call of Duty Black Ops, MW3
-Red Dead Redemption
-Battlefield 3
-Mass Effect(każda część)
-TES Skyrim
Zapomniałem dodać Far Cry 3 Grinning
Na xboxie fajnie sie gra w Dead Island , fajna gierka a teraz czekam na Riptide Smiling
Wszystkie części gears of war
Too Human. Chyba nikt nie wymieniał :P Specyficzne Rpg w przyszłosći.
@MrMagic
Chyba tylko masochistom poleciłbym Too Human, tytuł słaby praktycznie w każdym aspekcie, nudny i przez durne sterowanie praktyczni niegrywalny.
Stron: 1 2