Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Jaką kupić gre na PS3
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Siema kupiłem niedawno PS3 slim i zastanawiam sie jaką gre kupić może coś mi doradzicie tak do 150zł może byc zwykła lub kolekcjonerka (Harry Potter i Assassin Creed niewchodzi w gre bo mam na pc wszystkie części). Zależy mi żeby ta gra byla unikatowa czyli tylko na PS3 a nie na inne platformy też :P
Zależy co lubisz. Osobiście polecał bym Ci takie serie jak God of War, Killzone, Uncharted, Resistance, Gran Turismo czy też inFamous. Na pewno wybierzesz coś dla siebie z tych tytułów Smiling
Jak wyżej. To zależy co ty lubisz, jeżeli rpg to polecam Dragon's Dogma bądź Dark Souls, z shooter'ów masz co wybierać Killzone(fps), Resistance(fps), Uncharted (ten trzeci to obowiązek dla każdego kto posiada konsole Sony,TPS) itd. Mógłbym tak wymieniać w nieskończoność najlepiej ustal w co chcesz grać i wtedy poszukaj gier w tym zakresie.
@up - Uncharted to nie FPS, pozdrawiam
ok po pierwsze to jeślij chodzi o to co lubie to nielubie gier horror a po drugie to chyba sie zastanowie na God of War, Uncharted, inFamous
Także nie będę oryginalny i powiem, że to zależy od tego, co lubisz. Jeśli lubisz czystą nawalankę, polecam God of War. Jeśli lubisz gry, w których jest dużo akcji i elementy logiczne a także zręcznościowe, Uncharted jest właśnie dla Ciebie! A może lubisz spędzać czas na rozrywce z rodzina i przyjaciółmi? Może nie masz ochoty na poważną grę? Little Big Planet 2 to w takim razie tytuł obowiązkowy. Wybierz sam Smiling

(27-01-2013, 13:27)ENLUR napisał(a): [ -> ]Jak wyżej. To zależy co ty lubisz, jeżeli rpg to polecam Dragon's Dogma bądź Dark Souls, z fpsów masz co wybierać Killzone, Resistance, Uncharted (ten trzeci to obowiązek) itd. Mógłbym tak wymieniać w nieskończoność najlepiej ustal w co chcesz grać i wtedy poszukaj gier w tym zakresie.
Hmmmm? Od kiedy Uncharted to FPS? Skoryguję Cię trochę. FPS - First Person Shooter - Strzelanka z widokiem z perspektywy pierwszej osoby. W Uncharted widzimy świat zza pleców bohatera, także ja nazwałbym tą grę TPS'em.
Jeszcze jedno, na jednym gatunku zbytnio się nie znam, więc mam nadzieję, że autor nie obrazi się, jak dołączę się do pytania. Mianowicie szukam dobrej gry samochodowej. W grę wchodzi wszystko. Nie ograniczam się do symulatorów, lub NFS'ów. Podobno Gran Turismo 5 jest must have na PS3, jednakże nie mam zdania, bo mam małe doświadczenie w samochodówkach. Jedyna, którą obecnie mam na PC, to staruśki NFS: Most Wanted. Co polecacie?
Jak ścigałki to bierz Motorstorm obowiązkowo.
Ok to zostaje mi do wyboru God of War albo Uncharted jeszcze się zastanawiam jeślij macie jakieś ciekawe gry podobne do tych dwóch to piszcie
W moim mniemaniu seria God of War jest dużo lepsza od Uncharted - wszystko rozbija się o preferencje - ta pierwsza to slasher, druga to trzecioosobowa strzelanina z filmową fabułą i dużą dozą elementów platformowych, są też tam proste zagadki logiczne.

Z podobnych do God of War polecam Castlevania: Lords of Shadow.
hmm no ok przekonałem sie do God of War dzięki za propozycje i pozdrawiam
Dobry wybór, sądze że się nie zawiedziesz Smiling.
@Cavi587

Tak, tak wiem Smiling skorygowałem błąd po prostu zamiast napisać Shooter to napisałem FPS. Za pomyłkę przepraszam Smiling
@Up unharted to też nie shooter do końca bo to tak jakby nazwać shooterem Jak & Daxter II
Tutaj masz listę exclusivów: http://en.wikipedia.org/wiki/Category:Pl...only_games
Szczególnie polecam Ci serię Uncharted, Resistance, God of War,Motorstorm, gry Gran Tourismo 5, Heavenly Sword.
Przede wszystkim serie God of War , Uncharted i Gran Turismo
Moim zdaniem osobiście polecam Devil May Cry hd collection(ostatnio kupiłem na dniach) bardzo fajna gra
Oczywiście, że Uncharted Winking
Niedługo będzie ekstra gierka The Last Of Us
Polecam Little Big Planet 1 i 2,Rayman Origins,
Serdecznie polecam Uncharted Heart
I jeśli chodzi o gry Exclusive to może Heavy Rain Winking
Heavy Rain , Uncharted
Zdecydowanie Metal Gear Solid 4, na tą chwilę dostaniesz ją po bardzo atrakcyjnej cenie. Gra wydana pare lat temu ale jest nadzwyczaj uniwersalna i ponadczasowa Winking
(27-01-2013, 01:20)OxSMOKxO napisał(a): [ -> ]Siema kupiłem niedawno PS3 slim i zastanawiam sie jaką gre kupić może coś mi doradzicie tak do 150zł może byc zwykła lub kolekcjonerka (Harry Potter i Assassin Creed niewchodzi w gre bo mam na pc wszystkie części). Zależy mi żeby ta gra byla unikatowa czyli tylko na PS3 a nie na inne platformy też :P
Ale chodzi ci o nówkę w sklepie, czy używany np. z allegro? Tanie gry ze sklepów to polecam kolekcje essentials, za niewielkie pieniądze dostajesz naprawdę dobre gry (tu exlusivów do wyboru: god of war 3,heavy rain, little big planet, rachet i clank, heavenly sword itp.) Jeśli zamierzasz szukać używanych to polecam serię infamus albo uncharted. Gry świetne, mechaniką podobne do assasyna (zwłaszcza infamus, jeśli chodzi o parkur) a i stosunkowo niedrogie (ja pierwszego infamus zdobyłem za 30 zł)Tongue_Out_Winking

(14-02-2013, 19:36)Valhalla napisał(a): [ -> ]Zdecydowanie Metal Gear Solid 4, na tą chwilę dostaniesz ją po bardzo atrakcyjnej cenie. Gra wydana pare lat temu ale jest nadzwyczaj uniwersalna i ponadczasowa Winking
Nie wiem czy czwórka to dobry pomysł, o ile nie zapoznał się z tym uniwersum wcześniej. Masa odniesień i flasbaków może zrazić. Lepiej wtedy zacząć od serii wydanych w klasyce (z dwójka i trójka i opisaną pierwszą częścią w instrukcji).
infamous 1 i 2 są super można tanio dorwać widziałem za 75 zł w sklepie nówki a na allegro można jeszcze taniej dorwać Heart
Stron: 1 2