Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Cześć
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Mam na imię Piotrek pochodze z Siedlec, mam 18 lat. Interesuje mnie e-sport, prawie zawsze śledze relacje z większych tego typu imprez. (Przede wszystkim na streamach Happy) Ostatnimi czasy "molestuje" Starcrafta 2 wersje Starter, ponieważ planuje zakup nowego dodatku "HotS" do tejże gry. Z ogromną nadzieją czekam na informacje czy będzie to samodzielny dodatek, ze względu na to że niemam ochoty na zakup poprzedników (większe koszta).

Pierwszy raz z ARHN.EU natknełem się błądząc z nudów bo bezkresach youtuba, mieli wtedy mniej niż 700 widzów o ile dobrze pamiętam. Bardzo spodobały mi się unboxing-i, dziwiłem się jak tak dużo można wydawać miesięcznie na gry. Później okazało się że mieszkają za granicą i ceny gier nie są tak brutalne jak w Polsce. Samo ARHN.EU zaczeło rozwijać się coraz szybciej i nagle trafiliśmy do "teraz". Bardzo przyjemnie patrzyło się na tak duży sukces jaki odnieśli, zasłużyli.
Tak btw. ktoś to w ogóle czyta? Niby takie proste napisać "cześć", a i tak przy tych wypocinach, kolokwialnie mówiąc, przesiedziałem dobre 20min. Gah
Kanał na yt śledziłem dość długi czas teraz zabieram się za forum, no i oczywiście za konkursy. Nie oszukujmy się to przyciąga chyba najwięcej ludzi. Tongue_Out_Winking
Aczi'wmenty są cudowne, genialny pomysł. Pierwszy raz spotkałem się z czymś takim na stronie/forum.

To chyba tyle, jeśli ktoś miał ochote to czytać, to wielkie dzięki.
Miłego dnia/poranka/wieczoru/whatever.

PS. Jeśli ktoś ma ochote pograć w sc2 z kompletnym amatorem, to jestem otwarty w tym zakresie. Happy_2