Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Wokół nas Pokémonów Świat!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jedna z gier do której wraca się mimo upływu lat. Chociaż yellow jest trochę bardziej rozbudowany to ja jednak wolę starą, dobrą edycję czerwoną.
Ja to proszę o wiecej Pokemon, nie ważne jaka część ważne że Pokemony!
Fajne Smiling

Użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten paskudny spam. ~Dark Archon

Na pokemony u was zawsze znajdę czas
Fajny live, choć równie dobrze mogło nie być gry w tle, ponieważ wszyscy się skupiali chyba na czacie i tym, co mówisz. :p
Szkoda tylko, że do dzisiaj nie wiem, co ma wspólnego wudzionka z Pokemonami :/
Obejrzałem od początku do końca, oby takich więcej Happy_2
Świetne Smilingoglądam 2 raz Grinning
Mając 26 lat na karku zacząłem dzisiaj bawić się ponownie w pokemon yellow. Pamiętacie trik na mew z teleportem przed walką z gościem na moście? Okazuje się że można dzięki niemu zdobywać inne pokemony oprócz mew Smiling W zależności z jakim trenerem dalej będziemy walczyć. Pierwszy w gym'ie sprawia że na moście pokazuje się mew, ale walcząc z drugim trenerem w gym'ie w celadon na moście pokazuje się staryu Smiling Bawiłem się tak teleportując i walcząc z innymi trenerami. Po powrocie na most walczyłem np z chansey, nidoqueen, magmarem czy onixem Smiling Fajny glitch. Ciekawe czy ktoś zbadał go dokładniej niż tylko jako sposób na złapanie mew Smiling

ps. sorry za odświeżanie kotletów Winking
Stron: 1 2