Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Gry, ktore zatrzymają mnie przy sobie na dluzej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam. Od paru tygodni szukam gier, ktore zatrzymaly by mnie przy sobie na dluzej. Nieskutecznie. Od 5 dni jestem zarejestrowany na tym serwisie, bo byc moze tu bedzie jakas interesujaca gra, ktora z odrobina szczescia wygram. Narazie jeszcze nic nie wygralem ale sie nie poddaje Grinning osobiscie preferuje gry indie i tu moja prosba. Czy moglibyscie mi podpowiedziec jakeis tytuly w ktore warto zagrac? Z gory dziekuje.
Tibia jest najlepsza Metin i Minecraft też
@Gimbus- piszesz nie na temat, człowiek chce dobre gry indie.

Z indyków polecam Dungeons of Dredmor- oldschoolowy dungeon crawler (do wygrania w giveawayu nawet), Binding of Isaac- chodzisz po "lochu" i zabijasz różne potworki, części ciała itd, mocno wciągające i warto przejść więcej niż raz.

Dungeon Defenders też jest fajne- ustawiasz wieżyczki i prujesz ze swoich broni we wrogów którzy chcą zniszczyć kryształ Smiling
Issaka mam wrac z dodatkiem. Zacna gierka, przeszedlem ja juz 34 razy Grinning
Trine i Trine 2 to dobra gra ale trochę krótka.
Jeżeli lubisz strategie to polecam Stronghold crusader,stara i dobra gierka, ja zagrywałem się na niej godzinami
A jakie tytuły Cię interesują?
moim zdaniem powinieneś sprawdzić takie tytuły jak : Bulletstorm,Spec Ops The Line,Brothers in Arms - Hell's Highway,Serius Sam 3 i Deus Ex Human Revolution. naprawde dobre gry Smiling
@up czy ty człowieku wiesz co to są gry indie? Bo po wymienionych przez ciebie tytułach mam pewne wątpliwości.
Co do tematu, spróbuj Cave Story. Nawet ci polecę pisaną przeze mnie recenzję niedawno tutaj zamieszczoną. Torll
Snapshot,Super meat Boy,Mario,Rayman może lubisz platformy tak jak ja Smiling
A ja polecam Tobie Faster Than Light. Jest to gierka przy której można spędzić sporo czasu.
hotline miami Smiling
Ja polecam Call of Duty Black Ops 2
Przeszedłem kampanię 5 razy i do teraz gram w Zombie i Multi Grinning
Następny...
Gry INDIE, a nie FPS!!
Don't starve może można od niego odejść ale jak wracasz to na długo
Ja poleciłbym Ci Don't Starve , Binding of Isaac oraz Bastion :-)
Można grać w nie długie godziny i się nie nudzą ^^
Każde MMORPG Cię wciągnie Grinning
Cytat:A ja polecam Tobie Faster Than Light. Jest to gierka przy której można spędzić sporo czasu.

FTL jest naprawdę świetny i również go polecam Winking
Osobiście z "Indyków" polecam Super Meat Boy or The Binding of Isaac. [/b]Z innych tytułów polecam Skyrima jeżeli jesteś fanem RPG. Jak wiadomo gry typu MOBA (LoL, DOTA2) potrafią wciągnąć. Jest to dość charekterystyczny typ gry, nie każdy go polubi. Sam osobiście gram w DOTE i z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że trudno się od niej oderwać.
Lol trzyma mnie przy sobie już 2 lata, nigdy nie grałem tak długo w 1 gre Smiling
Spec Ops The Line jest bardzo fajna grą Winking
Ktoś już tu wspominał o Dungeon Defenders, ale i ja to polece.
Przez 5 dni z bratem przegraliśmy w to 28h, a on nie ma zbytnio czasu na gry, co pokazuje że jest ona dobra SmilingZ szczerego serca polecam. Masz tam tower defense z elementami rpg Smiling
Skyrim, a indyczki to np. Wizorb, Blocks that matter
Mnie na dłużej wciągneło Lineage 2, Skyrim oraz Diablo 2
Jak kolega dobrze napisał Skyrim oraz TF2 Grinning
Stron: 1 2 3