Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: En Taro Adun! :D
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam koleżanki i kolegów!
Nazywam się Magdalena i uwielbiam grać w gry wszelakiej maści - od planszówek przez konsolowe po PC-towe.
Obecnie męczę się ze słabiutkim laptopem od HP (proc: AMD Athlon x2 64-bit, k.graf: zintegrowana 64-128 MB NVidia GeForce, ram: Kingston 4GB), ale na szczęście posiadam konsole PS One i PS 2, na które wyszło multum ciekawych tytułów.
Poza graniem zajmuję się również poszerzaniem wiedzy na temat kultury i języka Japońskiego. Od lat próbuję stworzyć własną mangę, jednak doskwiera mi brak inspiracji i czasu.
Moim ulubionym typem gier są jRPGi (głównie ze stajnie Square-Enix), choć i klasycznymi nie pogardzę. Ostatnio naszło mnie, żeby pograć w serię Metal Gear Solid, gdyż przeszłam Beyond Good & Evil i bardzo mnie wciągnęło.
Lubię czasem pograć w jakiegoś dobrego RTSa (Command & Conquer, StarCraft), czy strategie turowe (Front Mission 3, Final Fantasy Tactics). Zawsze chętnie wracam do Mario, Raymana i Sonica (kto by nie wrócił ^^?).
Pozdrawiam Smiling