Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Pytanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Mozecie polecic mi jakiegos dobrego pada do pc.
Z gory dzieki. Smiling
Co wybrać? <---
A tak serio to pomysl o padzie od X-Pudło 360 bo jest zaje...fajny i kompatybilny z nowymi grami Smiling
A dokładniej kompatybilny z grami Games for Windows Live ("Live" na pudełku). Automatycznie jest wtedy ustawiane sterowanie.
Najlepszy według wielu jak i mnie jest pad X-klockowy więc to w niego powinieneś się według mnie zaopatrzyć.
Ja korzystałem z pada Logitech'a nie kojarzę konkretnego modelu ale w budowie przypomina tego od Xboxa. Z pewnością jest tańszy a oprogramowanie pozwala przypisać dowolną akcję lub nawet kombinację przycisków bądź ruch myszką do każdego z przycisków pada.
Jak dla mnie Razer Onza - Xbox360 Controller Tournament Edition dobrze sie spisze lub zwykly xboxowy.
Najlepszym wyborem faktycznie będzie, stary, poczciwy MS Controller od Xboxa 360, czy to przewodowy, czy bezprzewodowy z dodatkowym gwizdkiem podpinanym do USB służącym za odbiornik sygnału z maksymalnie 8 padów. Nie polecę natomiast padów od Razera - za dodatkową cenę dostajemy parę bajerów i znacznie gorszą jakość wykonania. Miałem Onzę w edycji Tournament która podziałała 3 tygodnie zanim wysiadł prawy trigger. Nawet na allegro wala się sporo wadliwych egzemplarzy z padniętymi triggerami czy analogami.
Nic nowego nie napiszę. Xbox 360 Controller for Windows. Jeśli grasz przy Pc to wersja przewodowa w zupełności Ci wystarczy. Ograłem na nim kilka tytułów na Pc zanim padła mi grafika i w żadnej nie musiałem nawet wchodzić w ustawienia pada.
Dodajmy fakt, iż pad od Xboxa nie za bardzo nadaje się do bijatyk. Zatem jeśli zamierzasz grać w Street Fightera na PC to omijaj go szerokim łukiem. W pozostałych zastosowaniach to najlepszy dostępny obecnie kawałek plastiku.
Hej

Przewaliłem sporo gier na Natec Gamepad P44 i działa porządnie. Kupiłem go za 49zł więc cena jest też OK. Ostatnio ograłem DMC Devil May Cry i Darksiders 1 i 2. Przy Darksiders potrzeby był mi emulator, który wrzuciłem tutaj (jest legalny!):

x360ce do pobrania

Wrzucasz go do folderu i odpalasz, konfigurujesz ewentualnie przyciski i włączasz grę.

Osobiście zamierzam kupić Xbox 360 Controller do PC, także jeśli masz większy budżet to się nie zastanawiaj, jeśli mniejszy to zawsze istnieje w/w emulator Smiling

Pozdrawiam
Pad od x-pudełka najlepszy z odbiornikiem, według mnie ;D 360 Has No Game
Apollo Gp-31000 naprawdę polecam. Pod PC,PS2 oraz PS3
Pad od X360 jest zdecydowanie najlepszy. Polecam też Logitech Rumblepad 2, sam używam od dawna w wielu grach, z emulatorem wspomnianym wyżej spisuje się idealnie. Tylko analogowych triggerów brak
Zdecydowanie oryginalny Pad od X360 najlepszy, wygodny, dobrze trzyma sie w dłoni.
Ja mam pada Apollo 3020. Świetnie się sprawuję polecam.
Osobiście najbardziej polecam pada Xboxa pod usb lub Logitech F510 F-510. Nie polecam kupować padów za jakieś 30zł bo w większości analogi szybko się psują.
Potwierdzam, oryginalny pad od Xboxa nie ma sobie równych.
Polecam pada od Xboxa 360 jest bardzo wygodny.
Ja obecnie korzystam z pada Logitech Dual Action, przypominającego pada Play Station. Bardzo poręczny i wygodny. Jednak coraz częściej spotykam się z grami, które potrzebują emulatora żeby móc na nim pograć, dlatego też mam zamiar niedługo kupić pada do x-box. Nie mniej jednak polecam ten kontroler.
Dzieki. Temat do zamkniecia.

Zamykam na prośbę założyciela. ~bleub