Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Ni no Kuni Wizard's Edition
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[Obrazek: xuHc5WVZ8GE.jpg]
Archon i Grem -- gry to jest ich fach. Dziś w ramach tego fachu rozpakowują kooperacyjnie Ni no Kuni w edycji kolekcjonerskiej, a także oficjalny przewodnik po grze firmy Prima.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Ni no Kuni Wizard's Edition
Ni no Kuni moim zdaniem jest grą ciekawą, wartą uwagi. Ja, niestety, nie mam możliwości w nią zagrać, gdyż aktualnie nie posiadam konsoli, jaką jest PS3 Childish
Nie mogę się doczekać live'a ! Uwielbiam takie gry ale nie mam jak zagrać
Kolekcjonerka super cena całkiem ok no i mamy kolejnego exclusiva na ps3 co do pluszaka mógłby być on odrobinkę większy Smiling
Nie wiem czy dużo straciłem nie interesując się tytułem, w piątek się okaże.
Jeden z tych powodów, dla których żałuje, że nie mam PS3 *.*
Muszę ją mieć, w końcu jakiś ciekawy ex na ps3, czekam niecierpliwie na reckę archona, pozdrawiam Smiling
Kolekcjonerka troszkę biedna, lecz filmik mistrzowski.Brawo Uryn!
Live'a oczekuję z niecierpliwością
Teraz mam dylemat czy jutro oglądać live czy Lotr'a w tvn :P Sam unboxing jak zwykle świetny Grinning
Hehe proponuje, żeby nie czekać z tym live'm do jutra Grinning
Juz sie nie moge doczekac live. A gierke serdecznie polecam
Nie przepadam za RPG-ami ale to może być coś ciekawego napewno obejrzę live
Zapowiada się ciekawa gra .: )
A w opakowaniu niebylo czasem dodatkowej okładki na pudełko z grą ?
Fajna maskotka Smiling
Posiadacze 360 pozdrawiają Grinning Dosyć ciekawa edycja, choć ten pluszak moim zdaniem nie prezentuje się ładnie :P
Szkoda że jutro bo akurat mnie nie będzie. Za to w sobotę popłudniu napewno archiwum łykne bo gra mnie strasznie zainteresowała Winking
a ja dalej będę płakał, że nie zlokalizują wersji na Ds-a...
No i znowu genialny unboxing Smiling Jak wy to robicie?
Kolekcjonerka super tylko pudełko z kartonu a'la pudełko od GBA:SP, ale nie jest ważne pudełko tylko jego zawartość.
Fajne ale pudełko wręcz przeciwnie ;p
Gierka zapowiada się obiecująco Grinning Szkoda, że jest tylko na PS3. Chętnie bym zagrał na swoim blaszaku.
Potraficie samym unboxingiem zainteresować grą.
Chciałbym powiedzieć, że nie interesowałem się tą częścią gier aż do teraz :]
Jak zwykle, jeśli chodzi o rozpakowania, to bardzo dobry materiał, Pomimo tego że nie widać Autora Smiling
Parafrazując poetę:
Włosy - głupstwo, bo odrosną, ale głos - majątek
Stron: 1 2