Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Warface - dostęp do bety
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wie ktoś może jak na dzień dzisiejszy można pograć w Warface? Wypełniłem niby formularz na TEJ stronce, @ dostałem ale nie wiem czy konto z dostępem do gry już mam i skąd tą grę pobrać.

Może ktoś pomóc w tej kwestii?
Z adresu który podałeś to wygląda na to, że na razie zapisałeś się do close beta. Jak wystartuje beta będzie można pobrać.
Musisz czekać. Jeśli dostaniesz się do bety zostaniesz o tym poinformowany poprzez maila z którego się zarejestrowałeś.
Tak ogółem to grę odpala się przez przeglądarkę. Client ma wersja Rosyjska w którą chwile grałem , natomiast klucza lub linku aktywacyjnego do bety dla normalnych ludzi , nigdy nie otrzymałem.
Ale tak podsumowując to WarFace nic mega wyjątkowego w sobie nie ma. Poza silnikiem graficznym oraz drobnymi usprawnieniami systemu poruszania się względem gier jak BF lub CoD , nie ma tam nic , co by było na prawdę interesujące.
Pozdrawiam - Soldium
Grał ktoś już? Czy warto i jak z optymalizacją ?Smiling
Witam czy warto hmmm sam musisz ocenić jak dla mnie bomba gra, nie mogę się doczekać eu wersji.
Co do optymalizacji to tak samo musisz sprawdzić sam jak wiadomo kazdy ma inny sprzet dla jednego gra fruwa a dla innego zdycha GrinningGrinning ale moim skromnym zdaniem jak na bete rosyjska jest słaba optymalizacja każda gra lata mi na full detalach i full hd a ta gra troche zdycha <zamula> Childish( mam nadzieje że to poprawią.