Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Figurki starcraft II
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, czy jest ktoś w stanie napisać coś o jakości w stosunku do ceny tychże figurek? Będzie to mój pierwszy takiego rodzaju zakup. Na tą chwile poluje na figurke Tychus'a Findlay'a. W polsce znalazłem za ok. 265 zł z przesyłką. Za to na amazonie za 30 funciaków co daje ok. 150zł, ale nie mam za bardzo pojęcia o co kaman i trochę się cykam na razie cokolwiek tam kupować.
Amazonie brytyjskim czy amerykańskim? Brytyjski oferuje zazwyczaj darmową wysyłkę przy zamówieniach powyżej 25 funtów, musisz jednak sprawdzić czy przy produkcie widnieje opcja Super Saver Delivery. W sprawie samej jakości tejże figurki odsyłam do użytkownika Crix Doomsday, możesz napisać mu pmkę, powinien pomóc.
Tak chodzi mi o brytyjski, nie ma żadnej wzmianki o darmowej dostawie. Z tego co udało mi się wyczytać amazona można porównać do allegro, czyli mogą tam być wystawiane rzeczy nie tylko bezpośrednio przez nich, ale także przez inne firmy w tym również rzeczy używane. Najlepiej jak wam podrzuce linka i obczaicie sytuacje:
http://www.amazon.co.uk/Comics-Unlimited...UTF8&psc=1