Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Eloszka :D
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Mam na imię Daniel mam 21 lat pracuję i weekendowo uczę się. Głównymi zainteresowaniami są sporty walki, gry, oraz Anime. Nie wiem co moge jeszcze napisać Tongue_Out_Winking. Jeśli jesteście ciekawi czegoś o mnie piszcie chętnie odpowiem. Pozdrawiam Winking
To może tak się zapytam w kwestii gier, jakie masz swoje ulubione gatunki? może znajdzie się coś ciekawego w co można by było popykać większą grupką ludzi Smiling
Co do gier to nie mam sprecyzowanego gustu jeśli jakiś tytuł mi podejdzie gram. Jesli chodzi o gry Multiplayer w które gram to jest ich niewiele:
- Team Fortress 2
- Wow (prywatny serwer)
To są dwie gry w które gram aktualnie, gry w które grałem kiedyś jest dłuższa ale nie chce mi sie wypisywać :P
Ooo widzę że w WoW'a grasz, też właśnie powróciłem, jakoś po przejściu Warcrafta 3 + Frozen Throne'a naszła mnie straszna chęć zagrania sobie w MMORPGa od Blizzarda, też prywatny serwer, a na jakim Ty grasz aktualnie? teraz zacząłem na innym niż wcześniej, bo szukałem jakiegoś z działającymi instancjami i całą resztą bardziej podchodzącą pod Globala i dokopałem się do serwera Molten, całkiem przyjemni ludzie, nie powiem że nie Smiling.
Ja gram na na Sunwell. Ale z tego ci mi znajomy mówił że nie ma co się wzorować na tym serwerze bo daleko mu do oryginalnego Wow'a. a poza tym jest zbugowany dość mocno. Mnie jak narazie to nie przeszkadza bo całkiem dobrze sie bawię. Czekam na wypłatę i kupuję oryginała :P
Na Sunwellu spędziłem miło te ok. 2 lata gry, posiadałem sporo postaci na najwyższych poziomach, grałem z wieloma kumplami, którzy później odpuścili :/. Jakoś już nie miałem sił do WoW'a więc przestałem grac, niestety na moje nieszczęście po ponad pół rocznej przerwie usuwają konta, więc cały poświęcony czas poszedł na marne, więc postanowiłem zacząć od nowa na jakimś porządnym serwerze, Sunwell nie jest zły, ale trochę mu brakuje do ideału. Chętnie bym powrócił na niego, bo to coś innego grac z Polakami, aniżeli z obcokrajowcami, gdyby tylko dało się odzyskać te konta ;/
2 lata no to spore doświadczenie masz. Ja gram dopiero od jakiegoś miesiąca mam ponad 25 lvl. Raczej z tego co wiem to nie da się odzyskać straconego konta. Zawsze można zacząć od początku :P. Faktycznie granie z rodakami jest o wiele wygodniejsze jak piszesz wiadomość do kogoś przynajmniej masz pewność że się zrozumiecie.
Wiadomka, tylko znowu można się nieźle nauczyć angielskiego, co w moim przypadku jest bardzo dobrym rozwiązaniem, ponieważ z gier tak się wyuczyłem angielskiego, że prawie wszystko co inni obcokrajowcy do mnie piszą to rozumiem i nawet z charakteru są troszkę inni niż ,,nasi".
Zacząć od początku na starych śmieciach to ciężko jest powiem Ci, niby już się wszystko na pamięć zna, ale czuje taki dyskomfort, powracając tam i od nowa wszystko zaczynać, może gdy troszkę się pobawię na Moltenie to wrócę na Sunwella, ale to trochę zejdzie, bo na Blizzlike serwerach jest męczarni z wbijaniem poziomów, aktualnie mam 42 więc połowa za mną, teraz z górki będzie, już od samego początku mam ustalone zajęcia po zdobyciu 80 poziomu. Jeśli byś chciał się czegoś dowiedzieć w sprwie WoW'a to służę pomocą Smiling
Rozumiem ja na szczęście nie mam tego problemu i cała przyjemność eksploracji przedemną. To w sumie normalne że gracze z innego kraju różnią się charakterem ale to chyba dobrze. U mnie jest podobnie z językiem angielski mało co wyniosłem z lekcji. Znaczną większość słówek i zwrotów znam własnie z gier.
Ja jeszcze za czasów Endless'a Online, nie wiem czy znasz, możliwe że tak, kiedy to był totalny ewenement, niby gra 2D a to był kompletny odlot, grało się dniami i nocami, każdy z mojego miasta kogo znałem grał, miałem kiedyś nawet 2 komputery u siebie, to kumpel z bratem przychodził i graliśmy na zmianę Grinning piękne czasy były, teraz ciężko znaleźć taką grę żeby móc przy wciągającym gameplay'u uczyć się języków, czasami uważam że ich jest zbyt dużo, nie mogę prawie znaleźć czegoś co by mnie uspokoiło na te 2 lata głodu za dobrą grą jaką był WoW lub EO. Teraz tylko czas gry liczy się w godzinach, czasami dniach, a nie tak jak kiedyś w latach, uwielbiam strategię, Warcrafta przeszedłem w jakiś tydzień grając max po 2 godziny dziennie, a Starcrafta 2 w też niedługo, a gry są przednie. Czekam na GTA 5 może to będzie jakiś przełom.