Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Wolfenstein ET.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Parę ładnych lat temu grałem w Wolfenstein enemy territory ostatnio chciałem go odpalić i nie mogłem tego zrobić problemem jest to że mam win 7 a gra potrzebuje win xp. Czy wie ktoś może jak zagrać bez potrzeby wgrywania xp'ka ?? I prosze nie odsyłajcie mnie do wujka Google bo już u niego byłem ale wszystko co znajdowałem to były albo głupie ploty albo nie działające sposoby. Pozdrawiam.
działa pod win 7 sam gram :-) masz patch 2.60?

Ewentualnie różne sposoby mogą pomóc np wybierz w właściwościach zgodność z windows xp sp2 albo uruchom albo administrator
Jakie masz podzespoły?

Doszedłem jeszcze do czegoś jak wybieram większą rozdzielczość niż domyślną wywala mi błąd z OpenGL albo tako to działa
Mam tego patch'a zainstalowanego próbowałem uruchomi jako admin. Gram mi się włącza pobiera potrzebe pliki do danego serwera i na tym koniec. zamiast wejść do gry wyrzuca mnie po skończeniu pobierania i wyskakuje mi coś takiego Game code (ui_mp.x86.dll) failed Pure Server check nie mam pojęcia o co chodzi.
Dokładnie tak Grinning Wiesz o co chodzi z tym błędem ?
(01-02-2013, 16:43)agonowiec napisał(a): [ -> ][Obrazek: ui_mp_x86.jpg]

o to?

http://forum.enemy-territory.pl/blad-pb-vt1617.htm - tutaj maja podobny problem.
Zrobiłem tak jak pisza na tym forum. Pobrałem ten plik wkleiłem go do ET i nic. Dalej mam ten błąd i nie mogę grać. Cholera tylko niepotrzebnie się nakręciłem że sobie zagram Childish