Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Na żywo z Ni no Kuni
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na co komu kunie jak są psajdaki?
A mnie nie było, bo jak Archon zaczynał lajwa to ja dochodziłem do drugiego miasta Trollface
Ja niestety nie dotrwałem do końca Childish
W sumie śmieszna gra, ale nie w moim stylu Smiling
Fabularnie z tego co zobaczyłem(okolice gadającego drzewa) niezbyt interesująca, intro kompletnie przewidywalne.
Grafika i audio faktycznie bardzo ładne, ale też nie mój styl, w sumie cały czas jak oglądałem to ten Olivier wyglądał dla mnie jak Krzyś z Dinseyowskiej wersji Kubusia Puchatka Smiling
W sumie sam gameplay kojarzy mi się(może i bezpodstawnie) z bajkowymi MMO rodem z Azji i ta gra pasuje mi właśnie pod coś takiego - pogranie kilka godzin od niechcenia w darmowe MMO, no cóż, jeżeli fabuła się jakoś fajniej rozwija, to możecie mnie poprawić, ale ten początek raczej tak dla mnie wygląda.
A no i jeszcze jedno - nie mam praktycznie żadnego doświadczenia z jRPG, więc po prostu nie wiem, jak być powinno Smiling
Skoro Ni ma kuni 1/10
Bardzo mi się podoba ta gra. Świetna zarówno audiowizualnie, jak i fabularnie (oceniam na podstawie tego livestreama). Trochę mi przypomina grę Brave World New Traveller na PSP. Szkoda tylko, że nie mam PS3, bo z tego co widzę, to jest to naprawdę dobry tytuł.
Bardzo ładna gra, strasznie lubię tego typu gier, szkoda, że jest ich tak mało...
Gra fajna, uchodzi w moje klimaty pokemono-jrpegów.
Gotta catch'em all ? Smiling
Fajna gra szkoda że jej nie mam!! :-(
Ma nadzieję, że będzie więcej gejmplejów z tej gry bo wydaje się być niesamowicie dobra.
Drogi Seiya,jak powiedział na streame Dark Archon arhn.eu nie zrobi z Ni no Kuni żadnego gampleja.
(04-02-2013, 22:33)aspazar napisał(a): [ -> ]Drogi Seiya,jak powiedział na streame Dark Archon arhn.eu nie zrobi z Ni no Kuni żadnego gampleja.

Masz rację jednak powiedział też, że wszystko zależy od wyników sondy więc dalej mam nadzieję : >
Bardzo chętnie bym w nią zagrał, ponieważ lubię takie klimaty i styl graficzny. Niestety, nie mam PS3 : / Specjalnie dla jednej gry nie będę kupował konsoli : )
wyborny suchar na początku :>