Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Witaam serdecznie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, zaczynam już drugi raz zabawę z forum arhn.eu. Poprzednie konto poszło w niepamięć, nie pamiętałem nawet loginu :P. A więc. Mam na imię Piotrek, pochodzę z mazur. Interesuję się grami zapewne jak większość w moim wieku. Tylko że jestem trochę inny bo kocham klasyki. Od Crasha do Metal Sluga do dzisiaj przechodzę zacnie na starym soniaczu. Obecnie nie posiadam żadnych konsol oprócz PSX i pegazusa gdzieś w szafie. Posiadam mnóstwo gier do pegazusa, możliwe że 90% które wyszły :P. Jestem w trakcie zbierania na PS3. Na komputerze mam nie za dużo gier. Najczęściej gram w Battlefielda, Arma 2, Skyrima i jak zapewne większość League Of Legends. Ostatnia gra mnie na tyle wciągnęła że niedługo mi wybiją trzy latka z nią czyli chyba mogę się już pochwalić jakimś skillem? :P Mam nadzieję że miło spędzę czas na forum, pozdrawiam.
(02-02-2013, 22:53)Voltage napisał(a): [ -> ]Poprzednie konto poszło w niepamięć, nie pamiętałem nawet loginu :P.
Przyznaj sie ,że dostałeś BANana Torll
(02-02-2013, 22:56)craces napisał(a): [ -> ]
(02-02-2013, 22:53)Voltage napisał(a): [ -> ]Poprzednie konto poszło w niepamięć, nie pamiętałem nawet loginu :P.
Przyznaj sie ,że dostałeś BANana Torll

Niee. Konta chyba nawet nie ma o ile sprawdzałem swoje stare nicki to nie mogłem go nawet znaleźć.
sprawdzenie IP mówi, że jesteś jedynym jego użytkownikiem. Tego IP znaczy.
Możliwe przez to że mam nowego pc'ta i przeprowadzkę miałem :P.