Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Atari Flashback
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: vHZIBgy_Le8.jpg]
Zdecydowana większość z was sugerowała, żeby wrzucić ten materiał w całości, dlatego trafia do was w dość surowej, niemal 40-minutowej formie. Oto rupieciarnia Atari Flashback - powrót do przeszłości dla fanów tej obumierającej firmy i jej kultowych tytułów z czasów epoki kamienia łupanego.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Atari Flashback
Gra, którą polubiłem teraz to Centipede Grinning Jak widać, fajna gierka Smiling
Crystal Castle jest takim pierwszym Pac-Manem w 3D Laughing
Foodfight też niezłe.
Niektóre dźwięki w Sabotażyście jak z Arkanoida ;p

Może bym się wciągnął na godzinę/pół, jeśli miałbym nic do roboty Smiling
Warto kupić aby zapełnić kolekcjonerską półke ale do pogrania zdecydowanie nie.
Poczciwa atarynka... dziwi mnie to, że nie wstawili tu gier tylko z Atari 7800, niektórych może to wprowadzać w błąd. Ogólnie to konsolka nawet fajna, dobrze, że ma zasilacz, a nie wejście na baterie.
Jakieś słabe te gry Childish. Na moim ATARI 65XE są lepsze :P
Gratulacje za wytrwałość

Kolego powyżej, za taką ilość bezsensownych postów zostajesz nagrodzony ostrzeżeniem. Jeśli nie zaczniesz pisać czegoś wartościowego, dostaniesz bana

Samolocik z Gravitara wygląda niesamowicie sugestywnie
Miło mi się ogląda Rupieciarnie Smiling To dzięki tej serii trafiłem na arhn.eu
Atari... Grało sie!
Ciesze sie że opublikowaliście materiał w całości a nie "pocięty" mimo swojej długości nie nudzi a w waszym wykonaniu dużo można sie dowiedziec z miłym komentarzem w tle Smiling
moim zdaniem ta gałka co jest w tej konsoli jest beznadziejna ale lubię sobie tak czasami pograć ja mogę to polecić
Kiedy nowy film?
Film jak zwykle na wysokim poziomie Grinning
Eh.... grało się długo w tą grę.
Szkoda że atari jest już trochę przestarzałe
To trochę jak odgrzewany kotlet. To nie to samo co kilkanaście lat temu.
Grałem w to u kumpla dwa lata temu : >