Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Growy kac
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[Obrazek: t1BaEwgGeC8.jpg]
Tym razem nieco inaczej - nie o grach samych w sobie, a o graczach i ich odczuciach. To dosyć subiektywny materiał, ale myślę, że na pewno znajdą się osoby podzielające moje zdanie. A wy przy jakich tytułach łapiecie growego kaca?


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Growy kac

Chcecie pomóc? Subskrybujcie mój kanał i polubcie mój profil na Facebooku (tak, aż tak nisko upadłem)! Torll Już wkrótce pierwsze materiały.
http://www.facebook.com/Huiggi
http://www.youtube.com/user/shortyshortiego
Naprawde fajnie sie tego slucha. Wiem jak to jest miec growego kaca, mialem takiego po ME2 Smiling
świetny materiał
Dobra Robota
good work tylko popraw jakość dźwięku
Jakość dźwięku czego? Masz na myśli, że muzyka/dźwięki z trailera są za głośno?
Nie za sam głos autora raz jest cicho raz aż za głośno, dzwieki z trailera są czasami za głosne na końcówkach
Ok, dzięki. Następnym razem postaram się to bardziej wyrównać. Smiling
Materiał bardzo dobry, ambitny. Jednak nie nazwał bym tego kacem, tylko w pewnym sensie niedosytem. Dla mnie growy kac to niechęć grania np. w LoL'a, DOTE, czy Diablo w pewnym sensie już się nie chce, ale dalej bym pograł. (Ale to tylko moje zdanie). Liczę na kolejne artykuły.
Ja tam myślę, że "growy kac" to dobra definicja. Czuć wtedy taką samotność :P Poza tym było wspomniane o tym, że "można byłoby grę przejść jeszcze raz, ale to już nie to samo uczucie". I za to zdanie masz plusa u mnie :] Materiał bardzo ciekawy, mam nadzieję na następne tego typu :P
Mądrze gada, polać mu!
Po pierwsze czesc Shorty, nie udzielam sie na forum ale ogladam wiekszosc materialow wideo wiec nie wiem czy jestes znana osobistoscia tutaj czy moze nowym uzytkownikiem, wybacz mi moja ignorancje. Gratulacje z okazji calkiem udanego debiutu, mam nadzieje, ze bedziesz sie rozwijal i zobaczymy wiecej felietonow video nie tylko Twoich ale tez innych uzytkownikow. Bylem dosyc pozytywnie zaskoczony jakoscia materialu jaki przedstawiles, bylo tam kilka niedociagniec (tytul Ass, Ass in Creed 3 a filmik byl z Revelations o ile sie nie myle i kilka innych drobnych wpadek)ale pamietam poczatki Arhona i tez szalu nie bylo a teraz prosze, legenda Polskiego internetu™.

Mam nadzieje, ze starczy Ci zapalu na kontynuacje tego co zaczynasz i do obejrzenia nastepnym razem.
Super Film Smiling Sam już doświadczyłem growego kaca... żeczywiście ciężko odciągnąć się wtedy od ukończonej gry...
Fajny film Grinning
Fajnie, ciekawie, jeśli będziesz to robić dalej coś z tego będzie. Popraw mastering, bo tak jak któs zauważył wyżej były problemy z poziomami głośnosciSmiling Oczywiście nie uniemożliwiało to odbioru, ale na aryndotiju wszystko ma być perfektSmiling

Tak czy inaczej good job:]
Naprawdę dobry materiał. Z pewnością będę czekał na kolejne materiały.
Miałem podobne odczucia w grach, w których naprawdę można było się zżyć z bohaterem. Mogę jako przykład podać Red Dead Redemption, czy też Mafia II.
Z niecierpliwością czekam na kontynuacje tych serii, by przeżyć kolejne przygody naszych bohaterów.
Ale cóż Rockstar Johna Marstona nie ożywi, ale pozostaje nam jego syn
Świetny materiał!
Fajnie się oglądało.
Shorty oby tak dalej.
Shorty, jakiego programu używasz do montażu?
Audacity i triala Sony Vegas Pro 12.
Ja wciąż wspominam Braida i jego niesmowite zakończenie
polecam setke z rana na kaca
Super są takie filmy.Ja chce więcej!!!!!!! Grinning
Ja owego kaca przeżywałem po zakończeniu trylogii Jak & Daxter, i jak wyszło lost frontier zatraciłem się w nim bez reszty. Świetny materiał shorty
ciekawe video Smiling
Stron: 1 2