Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: WarThunder
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gra ktoś? Open beta zaczęła się tydzień temu. Bardzo łatwe sterowanie (mysz + klawiatura) jak na grę w której pilotuje się samoloty. Można się skupić na pojedynkach powietrznych i zrzucaniu bomb.

warthunder.com

Moja ksywka w grze taka sama jak na forum. Dodawać i zapraszać do skrzydła kiedy jestem dostępny.

Skrinszocik na zachętę.

[Obrazek: ibcNX7Sc5vhmId.png]

Wideo pokazujące grę samolotem szturmowym
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CMDWm7mrGSQ[/youtube]

Wideo pokazujące grę samolotem myśliwskim (mojego autorstwa)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8hIKfvk4CHY[/youtube]
Słyszałem tylko o tej grze co nieco, ale aktualnie dostałem klucz do World of Warplanes to wiadomo :P
Wiesz co lepiej gra mi sie w world of warplane.Tam przynajmiej są samoloty które istniały w rzczywistości.
(13-02-2013, 19:24)aspazar napisał(a): [ -> ]Wiesz co lepiej gra mi sie w world of warplane.Tam przynajmiej są samoloty które istniały w rzczywistości.

Nie chcesz - nie graj, ale nie pisz też głupot.
Poniżej drzewka z czołgami, które mają być dostępne niedługo (na premierę PS4 mają już być grywalne).

[Obrazek: SMdUiA2.jpg]
[Obrazek: b5hm.png]
Zastanawia mnie to jak rozwiążą przewagę samolotów nad czołgami. Pewnie misja czołgami będzie po prostu krótsza.
(02-11-2013, 11:53)Jack_Blue napisał(a): [ -> ]Zastanawia mnie to jak rozwiążą przewagę samolotów nad czołgami. Pewnie misja czołgami będzie po prostu krótsza.

Poniekąd miałeś rację. Mapa jest bardzo duża, samoloty mają dużo miejsca do latania, a czołgi walczą w terenie ograniczonym przeszkodami terenowymi.

http://www.youtube.com/watch?v=jNEKWE0DX...JuGNo_TxkQ

oglądać od 4:26
Fajna gra, jedyny minus to OP Ruskie i nieco OP angielskie samoloty typu Beau
Grałem i gram nadal, bardzo fajna gra, chociaż trochę za mocna na mój komputer, ale grać się da.
Ta gra powoduje iż produkcje WarGaming.net wyglądają jak mizerne podróbki. Jedna z moich ulubionych gier tego typu. Smiling Ostatnio oglądałem jak Rock grał czołgami i wyglądało to całkiem spoko. Ba... nawet samolot udało mu się zestrzelić. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.
Szczerze? Nigdy nie interesowałem się symulatorami (ba! Nawet w WoT'a nigdy nie grałem), ale gram od początków bety... Ta gra jest tak ciekawa, że ogrywam w nią przynajmniej 2-3 godziny dziennie. Ostatni update uważam że troszkę zniszczył we mnie chęć grania (jakieś pierdzielone punkty reasearchu, czy coś takiego) ale czekam na czołgi i statki. Aż wzbiera się w człowieku chęć stworzenia własnego kokpitu w pokoju Laughing
Z początku grałem w World of Warplanes ale z racji, że produkcja weszła na steam obowiązkiem było jej przetestowanie. No i muszę stwierdzić, że dzieci wargaming przy tym to pikuś. Nawet jak ktoś nie jest fanem symulatorów to polecam Smiling
Zdecydowanie warto zagrac !!!
Haha, porównywanie WoWp do WT jest jak próba porównania "Ship Simulator" do "Silent Huntera", pomijając oczywiście fakt, że SS nie jest symulatorem bojowym, w przeciwieństwie do SH... WT ma o wiele lepszy system sterowania, lata się przyjemniej, ma lepszy silnik graficzny, większe mapy, ciekawsze bitwy i nie wygląda jakbyśmy latali zabawkowymi modelami.

WoT będzie miał podobny problem gdy wyjdzie WT:Ground Forces, z tą różnicą, że WoT w przeciwieństwie do WoWp ma już ugruntowaną pozycję w porównaniu do konkurenta, zwłaszcza w Rosji. WoT ma ogromną rzeszę fanów, mnóstwo stron, jest długo na rynku. WoWp jest zaś grą mierną w najlepszym wypadku.

Moim zdaniem WT pod względem samolotów rozniesie WoWp na strzępy, gorzej z WT:GF i WoT'em.

A walki "Wojska lądowe vs Samoloty vs Okręty" będą największą zaletą, która przyciągnie większość ludzi do WT, gdzie WoT/WoWp/WoWs będą dzieliły jedynie mapę do wojen klanów.

Osobiście polecam i czekam na czołgi...
Tryb Simulator Battle dla czołgów wygląda interesująco. Arcade i Realistic Battle niezbyt mnie interesowały. Kamera lekko znad czołgu, nie ma name-tagów nad czołgami, prowadzenie ognia na duże odległości, ogromna mapa, duża ilość jednostek biorących udział w bitwie (oprócz graczy są czołgi, działa sterowane przez AI).

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ql8dYQj90Hw[/youtube]

Poniżej ta sama mapa ale w trybie Realistic Battle i grana z perespektywy pilota Iła-2. Skipnijcie do 5:50.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6FdR897Z3fM[/youtube]
WarThunder.

Szkoda, że nie oddzielają graczy korzystających z mikropłatności i tych nie korzystających - tak mi się przynajmniej wydaje. Wkurzający jest termin gry darmowej, która nachalnie proponuje mikropłatności, upgrade amunicji, lepszy pancerz etc.
Grałem w tą epicką gra moja pierwsza bitwa jak mi to kolega pokazał wbiłem 1 miejsce na rankingu i wbiłem mu 2 nowe samoloty. Gdy zainstalowałem u siebie chodziło mi na 5fps ze spadkami do 0 jak zacząłem strzelać więc zrezygnowałem, ale w jednej bitwie na tych lagach byłem w połowie rankingu.
Pogrywam co jakiś czas w "samoloty". Gra się przyjemnie i mimo słabego sprzętu, gra dobrze chodzi na minimalnych.
Ma ktoś z Was dostęp do zamkniętej bety wojsk lądowych ? Chętnie bym z Kimś zagrał.
(19-04-2014, 16:42)pawEHO napisał(a): [ -> ]Ma ktoś z Was dostęp do zamkniętej bety wojsk lądowych ? Chętnie bym z Kimś zagrał.

Każdy by chciał,ale ta najtańsza premium paczka z czołgami kosztuje ok. 30euro. Ja bawię się samolotami. Smiling
(19-04-2014, 16:47)kexus512@ napisał(a): [ -> ]
(19-04-2014, 16:42)pawEHO napisał(a): [ -> ]Ma ktoś z Was dostęp do zamkniętej bety wojsk lądowych ? Chętnie bym z Kimś zagrał.

Każdy by chciał,ale ta najtańsza premium paczka z czołgami kosztuje ok. 30euro. Ja bawię się samolotami. Smiling

Ostatnio rozdawali BARDZO dużo kodów. Myślałem że ktoś jeszcze się załapał Winking
(19-04-2014, 19:16)pawEHO napisał(a): [ -> ]
(19-04-2014, 16:47)kexus512@ napisał(a): [ -> ]
(19-04-2014, 16:42)pawEHO napisał(a): [ -> ]Ma ktoś z Was dostęp do zamkniętej bety wojsk lądowych ? Chętnie bym z Kimś zagrał.

Każdy by chciał,ale ta najtańsza premium paczka z czołgami kosztuje ok. 30euro. Ja bawię się samolotami. Smiling

Ostatnio rozdawali BARDZO dużo kodów. Myślałem że ktoś jeszcze się załapał Winking

Więc ty się załapałeś?
Owszem, załapałem się