Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Spyro: Year of the Dragon
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[Obrazek: __stL14Lanw.jpg]
Neko powraca do jednego ze swoich ulubionych tytułów. Spyro: Rok Smoka to platformówka, która w roku 2000 trafiła w ręce użytkowników konsoli PlayStation i jednocześnie trzecia część przygód fioletowego smoka.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Spyro: Year of the Dragon
Ach pamiętam te godziny spędzone przed tytułami "Spyro"
Fajnie że przypomniałaś stare dobre czasy Smiling
Ach Spyro... Tyle wspomnień Smiling
Propsy dla Neko! Jedna z moich ulubionych gier na PSX, chociaż dużo bardziej podobała mi się druga część Grinning!
Nowe Intro wymiata Laughing
(12-02-2013, 17:12)craces napisał(a): [ -> ]Nowe Intro

Newfags
Najlepsza dla mnie i tak pozostaje dwójka Heart
dobra stara gra na psx
Neko przypomniałaś mi jedną z moich pierwszych gier. Dziękuje, wielka jesteś.
Pamiętam jak grywałem w to z kumplem u niego jak nie miałem PSX'a wciągało na dobre kilka godzin :P
Na moim PSX miałem tylko demo, które i tak rządziło. Pamiętam jak zagrywałem się w tą jedną planszę.
Eh, stare, dobre czasy. Spyro oraz Crash Bandicoot to jak dla mnie jedne z najciekawszych platformówek jakie są na PSX'a.
Neko, moze zrobisz materiał z crasha ??
Spyro świetna gierka. Fajnie było sobie co nieco o niej przypomnieć ale jako stary PCtowiec wciąż wole "CROCA" !!
Tyle wspomnień z Spyro. Moja pierwsza gra na ps2
Intro mocno mnie zmieszało, po chwili wszytko stało się jasne - świetny pomysł na zrobienie "kobiecej" wersji Grinning
I oczywiście bardzo dobra recenzja! Smiling
Dla mnie na PSXie zawsze rządził niepodzielnie Crash i Medievil. Pomyślcie o zrobieniu Retro z nich Winking
Pamiętam że demko można było odpalić używając specjalnego kodu w Crash Bash
super gra
haha świetna gra Grinning
Świetna gra!
Dobra gra Heart
Oj grało sie ;D
Oj grało sie ;D
Ze Spyro jedyny kontakt miałem na GBA w jakiejś gierce ale nie pamiętam już jakiej ale był to podwójny kartridż z Crashem Bandicootem. Może kupię tę grę z PSN aby się przekonać co do jakości tych z PS One.
Pierwsze trzy części Spyro były świetne. Szkoda, że dalej seria troszkę podupadła. ;/
Stron: 1 2