Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Pokémon FireRed
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Z jakiegoś powodu Pokémonowe streamy cieszą się wśród was niesamowicie dużą popularnością. Dziś FireRed na Game Boy Advance odtwarzane za pomocą Game Boy Playera.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Pokémon FireRed
Bardzo lubię Fire Red'a. Smiling Miałam raz tam 3 legendy.
Bardzo lubięFire red'a :0. Miałam raz tam 3 legendy Smiling
Bardzo lubięFire red'a :0. Miałam raz tam 3 legendy Smiling
Gra dzieciństwa Smiling
Mam sentyment do tej gry, zawsze mogę do niej wracać. Smiling
OMG, niedawno przeszedłem właśnie FireRed na pożyczonym GBA kolegi, grało się naprawdę niesamowicie, a wykłady zlatywały momentalnie. Grinning
jedna z najlepszy gier dzieciństwa
Fajna gierka Grinning Chyba jak dla mnie najfajniejsza część
Gra dzieciństwa i jednocześnie kawałek dobrego kodu. Można w tę grę zagrywać się godzinami.
Ach pokemony. To były czasy a nie jak teraz. Teraz to "królują" battlefield'y, Call of duty, Minecraft'y i inne. Szkoda. To był klasyk.
Był? Chyba jest Grinning
MEGA Grinning
super właśnie konsolka do mnie jedzie z pokemon
Pokemonowe streamy cieszą się dużą popularnością Archon bo chyba ty głównie jesteś kojarzony z pokemonami i na pewno każdy z wytrawnych graczy Pokemon czeka z niecierpliwością na październikowe premiery nowej generacji Pokemon i chyba najważniejszy czynnik tak dużej oglądalności to, że w internecie tak na prawdę nie ma nakręconych tak fajnie filmów z gier Pokemon jak ty to robisz więc każdy jest ciekaw jak ty grasz, czym się kierujesz w doborze typów Pokemon.