Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Targi Rupieci #4
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
[Obrazek: ggkDfq9rRy0.jpg]
Targi Rupieci po raz czwarty. Tym razem obłowiliśmy się po zęby przy minimum wysiłku.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Targi Rupieci #4
Takie targi to fajna rzecz, szkoda, że w Polsce nie spotkałem się z czymś podobnym Speechless
Kurde . Szkoda ,że w moim mieście są tylko targi z grami na Pegasusa .
Livestream z symulatora ogrodu - to będzie to Grinning
Świetne te targi są, w Polsce raczej takich nie znajdziemy?
Przydałyby sie takie targi u nas
Możesz podać, w którym mieście takowe targi sie odbywają? Mam rodzinę w Wielkiej Brytanii, więc może by mi coś załatwiła.
Chyba się coś kropnąłeś przy cenie Music, bo 2,5 funta to nie 17zł...

Fajnie być graczem w UK. Łatwiej kupić używki niż chleb...
@Musiek - praktycznie wszędzie. Pogooglaj pod "car boot (sale)" + nazwy okolicznych miast.
@Musiek - praktycznie wszędzie. Pogooglaj pod "car boot (sale)" + nazwy okolicznych miast.
dużo gier porównując do innych odcinków "Targów rupieci"
Wie ktoś może czy są takie w Polsce ?
Jak zwykle fajny materiał.

A ja żałuje że w polsce takie coś nie jest popularne :< u siebie w mieście mam targ na którym gry używane na plejke 2/3 są po +50 zł tragedia ;_;
Ja za to się zraziłem do kupowania używanych gier od Anglików. Byłem trzy miesiące tam w wakacje, zarobiłem trochę i obkupiłem się w klasyki na PS2, które zawsze chciałem mieć (jakieś 40 sztuk). Nawet nie wyobrażacie sobie, jak rozczarowany i zły byłem, kiedy po testowaniu każdej gry z osobna okazało się, grubo ponad połowa z nich nie działa, a zdecydowana większość jest w beznadziejnym stanie. Nie wiem, może miałem pecha i tak źle trafiłem. Dodam tylko, że część kolekcji pochodzi z lombardów i sklepów second-hand (CashConverter, Gamestop itp.). Najgorzej, że choć część sklepów przyjmowała reklamacje, to niektóre były do tego stopnia bezczelne, że w ogóle nie chcieli ze mną rozmawiać o jakiekolwiek wymianie czy zwrocie pieniędzy.
A w Polsce oczywiście, że są takie targi. Trzeba tylko dobrze poszukać. W Poznaniu bodajże co tydzień (nie wiem, czy cały rok) rano w niedzielę na terenie starej rzeźni odbywają się takie rupieciarnie. Gier nie ma tak wiele coprawda, ale jak ktoś dobrze poszuka, to znajdzie.
Chciałbym się z czymś takim w Polsce spotkać D:
Coś świetnego Grinning a tym razem istna 'żyła złota' : )
Świetny filmik. Dziadek na starcie zniszczył system Grinning Symulator ogrodów to musi być perełka wśród gier ;D
Wydaje mi się ze jeśli w Polsce by zorganizowali takiego typu targi to było by na nich drogo . Może się mylę
Fajne są takie targi można dostać sporo dobrych gier Smiling
fajne tyle powiem
Czekamy na live z Symulatora Ogrodu. Grinning
O czym może być ta gra? ; o
ciekawe czy film dobry
Symulator Ogrodu musi być super Grinning
Szkoda że w Polsce nie natknąłem się na takie bajery. Ale może to i lepiej. Przynajmniej trochę kasy oszczędzę :P
gta 3 san andreas what
Bardzo fajny odcinek szkoda że w Polsce jest tak mało takich targów.
Fajny odcinek, czekam na następny.
Stron: 1 2 3 4