Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Czy warto kupować X360 w 2013 ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Warto ja nie dawno zakupiłem i bawie się świetnie

Użytkownik otrzymał ostrzeżenie za tego posta. Prosimy o pisanie pełnymi zdaniami i uzasadnianie swoich opinii. Jeśli nie masz niczego do powiedzenia -- nie pisz. Mystery Solved

A wiece o tym, że gry są już tworzone na 720 ?
Np. takie GTA V
Moim zdaniem tak. Biblioteka gier jest bardzo szeroka, jest mnóstwo ciekawych tytułów z XBL, a zanim next-geny staną się faktem, minie sporo czasu. Poza tym nawet jeśli ktoś ma w planach zakup kolejnej generacji, to warto się zaznajomić z seriami, które i tak pewnie będą kontynuowane na Durango, a MS jeszcze przez kilka lat powinno wspierać X360 i adresowaną do niego wersję Live'a, jak to było w przypadku pierwszej ich konsoli. Ważne jest tylko, by szukać okazji, a nie kupować w pierwszym lepszym sklepie czy na aukcji.
Swój egzemplarz zdobyłem kilka dni temu i choć muszę włożyć trochę grosza w jego pełny remont, to już teraz podoba mi się jego działanie i gry. Wreszcie skończyło się utyskiwanie, że nie mogę zagrać w demo (lub w pełną wersję) jakiejś nowości, bo jest tylko na konsolach.
Oczywiście zanim cokolwiek zrobisz zastanów się, w co generalnie lubisz grać. Jak ktoś kocha strategie, a średnio go interesują shootery czy bijatyki, tylko niepotrzebnie wyda pieniądze. Do indyków X360 też średnio się nadaje - te co prawda ukazują się na XBL, ale PC ma pod tym względem bogatszą ofertę, a większość exclusive'ów w tej kwestii jest tylko czasowa - vide Fez, Stacking czy Insanely Twisted Shadow Planet. Ba, nawet duma XBL, Trials, zawędrowała na blaszaki.
Jestem posiadaczem owej konsoli. Nie podałeś zbyt wielu informacji o sobie stąd trudno wywnioskować jakie są Twoje preferencje. Jednak jeśli wcześniej nie miałeś przyjemności zaliczyć naprawdę killerskich tytułów jakie oferuje ta konsola to łykaj w ciemno, robi się coraz taniej a i najlepsze gry na tej platformie nie nadwyrężą znacznie Twojego budżetu (smutny znak na osi czasu konsoli MS). W mojej skromnej opinii czekanie na następce Xboxa może Cie solidnie growo wypościć poza tym należy się spodziewać niewąskiej sumki pieniędzy na starcie. Reasumując łykaj 360-tkę i nadrabiaj zaległości!
Jeśli ci nie zależy na szybkim kupnie to bym poczekał na premierę next-gena wtedy będzie można tanio kupić.
Kolega kupił i teraz załuje. Tyle powiem.

SmellySocks przeczytał twojego posta i teraz żałuje. Tyle powiem.

PS. Może warto byłoby napisać coś wiecej? Np. Dlaczego żałuje. Ostrzeżenia nie dam, ale każdy następny post niepoparty żadnym argumentem będzie karany warnem. ~SmellySocks

Kupuj szybko

Dzięki za twoja rekomendacje, według rady przed chwilą wróciłem ze sklepu z nowiutką konsolą. A tak serio, wysiliłbyś się chociaż trochę, dostajesz ostrzeżenie 30% za spam tematu ~Chmurowaty

Warto, bo może MS zmądrzeje i zobaczy, że ludzie wolą kupować konsole, które były jeszcze sensowne.


//edit
Już możesz czekać na nowego Xboxa Smiling
Moim zdaniem warto, ponieważ jako, że wychodzi już niedługo nowa generacja cena xbox'a 360 znacznie się zmniejsza. Ja kupiłem swojego X-klocka w tym roku (2013) i jestem z niego bardzo zadowolony. O gry nie masz się co martwić bo jest wiele ciekawych tytułów do przejścia a z resztą wyjdzie jeszcze parę nowych np. GTA V, Watch Dogs czy też Battlefield 4. Co do dysku to lepiej zakup te 250 GB bo 4 GB starczy ci na zapisanie około 4-5 większych gier (sam kupiłem konsolkę 4 GB a później musiałem dokupić dysk :/ ).

Reasumując kupuj jeśli tanio Smiling
Jeżeli lubisz sobie pograć w dobre gry to warto. Na chwilę obecną ogólnie ceny konsol strasznie spadają, więc w niedługim czasie za niewielkie pieniądze będzie można kupić fajny sprzęt. Szkoda jednak, że ceny gier są tak wysokie.
Co to w ogóle za pytanie "czy warto"? Każdą konsolę warto kupić o ile ma bogatą bibliotekę gier. Nie ważne czy kupisz ją dzisiaj, jutro, czy za pół roku - nadal miło spędzisz przy niej wiele godzin.
Co pytanie ;D oczywiście, że warto (jest i było ) na allegro ceny nowej będą spadały. Z używkami nic się nie zmieni, a poza tym masz teraz bardzo duży wybór gier w niższych cenach ;D
Jak masz dużo chajsu to xbox one Smiling)) Jak nie chcesz dużo wywalać kasy to na Xbox 360

DonLama

osobiście kupiłem specjalnie x360 jakiś miesiąc temu żeby grać w GTA V Smiling w tym celu jak najbardziej polecam
Również myślę, że warto. Warto też zauważyć, że next-gen będzie miała pewnie nie małe ceny, więc x360 będzie dobrym rozwiązaniem na teraz.
Warto, dlaczego?
Masa gier do przejścia
Wciąż działające multi
Świetny pad
Jest tania, może zastąpić PC Smiling
Według mnie warto, tylko nie kupuj w święta. Ja będę kupował. A zanim wyjdzie Xbox One to i tak będziesz musiał poczekać na jakieś fajne produkcje Grinning
Pewnie że warto. Gry wypuszczane są na x360, a następna wersja konsolki nie wiadomo, kiedy wyjdzie. No i nie wiadomo, ile będzie kosztować. Nowo wyszłe sprzęty mają z początku wysokie ceny, datego opłaca się kilka miesięcy poczekać. I nie wiadomo, czy wogóle będzie lepsza od x360. A ta jest już wypróbowana.
UP: Jak to nie wiadomo, kiedy wyjdzie? Huh_2 Czyżbyś nie zaglądał do Internetu, nie czytał prasy i nie oglądał TV od jakiegoś... pół roku? Następca X360 o nazwie Xbox One zadebiutuje W PRZYSZŁY PIĄTEK, choć na oficjalną premierę w naszym kraju trzeba poczekać do przyszłego roku. Wiadomo już o nim praktycznie wszystko: co w sobie ma, jakie gry przyniesie na premierę, czy pad zadziała z PC, a nawet w jakiej pozycji konsola ma pracować. Cena oczywiście też jest znana - dla Europy to 499 € ze względu na Kinect w zestawie.
Koniec OT na temat X1. Polecam uzupełnić braki w informacjach, by nie wprowadzać innych w błąd.
Stron: 1 2