Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Czy warto kupować X360 w 2013 ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jak w temacie.
Raczej nie warto , ponieważ niedługo już wyjdzie nowa wersja konsol ,więc raczej nie warto . Warto poczekać na X720 .
Tylko kiedy premiera... Nie jestem na bieżąco, jeżeli chodzi o next-gen.
Moim zdaniem warto, używane konsole nie są już tak drogie a zawsze będziemy mieli możliwość pogrania w te "starsze" tytuły. Jestem prawie pewien, że z nowymi konsolami i wsteczną kompatybilnością będzie tak samo jak z tą generacją na start będzie a potem ją usuną więc xbox zawsze się przyda Smiling Bądź co bądź sprzęt jest fajny i nie będą to stracone pieniądze. Co do premiery nowego xboxa, jeszcze on nie jest nawet zapowiedziany nie mówiąc o premierze więc można czekać i czekać.
Dzięki ;]
Moim skromnym zdaniem warto kupić Xbox 360.
Moim zdaniem warto. Jest mnóstwo świetnych tytułów na X'a 360. Po premierze nowego Xboxa ceny starszych gier pójdą mocno w dół a za konsole nowej generacji niestety trzeba będzie trochę zapłacić w dniu premiery Smiling.
Oczywiście, że tak Smiling
(14-02-2013, 15:58)Lukasas napisał(a): [ -> ]Raczej nie warto , ponieważ niedługo już wyjdzie nowa wersja konsol ,więc raczej nie warto . Warto poczekać na X720 .

Bzdura.

1) Zanim wyjdą nowe konsole potencjalny konsument w osobie adeksama będzie miał możliwość zagrania w dziesiątki świetnych gier na X360, które nadal są grywalne. WARTO!
2) Nowe konsole na starcie będą uber drogie, a potencjalny klient w osobie adeksama być może nie będzie w stanie wyłożyć takiej kwoty na sprzęt, który dopiero zadebiutował i ma małą bibliotekę gier. WARTO!!
3) Nowe konsole to niepewny grunt pod względem awaryjności. WARTO!!!

Mam tak dalej? Bierz exBoxa360 i nie marudź :> Konsola dostarczy Ci godzin świetnej zabawy :>
Zgadzam się z yaper. Sam mam xboxa 360 i dostarczył ogrom radości. Next-gen'y po wyjściu będą strasznie drogie. Przykładem może być Vita. A co do ceny x720 to na pewno przekroczy 2000 zł, a to dość sporo. Osobiście polecam Kinecta, ponieważ gry na niego to odskocznia od "poważnych" gier, a także ruch, którego czasami brakuje.
a opłaca się slim 4GB czy warto zainwestować tą stówę w 250? w temacie konsol zatrzymałem się na ps2 Smiling
Warto zainwestować w konsole z dyskiem ponieważ jeżeli zakupisz wersje tylko z pamięcią flash to odcinasz sobie dostęp do jakichkolwiek dodatków. W przypadku braku dysku nie masz możliwości zainstalowania tekstur HD (Bf3 i MoH:W).
dzięki ;]
Według mnie bardzo warto ponieważ xbox ma pełną bibliotekę gier.Pozdrawiam
Nowe konsole, nawet jeżeli wyjdą jeszcze w tym roku, będą kosztować sporą ilość Dinarów, gier na nie będzie stosunkowo niewiele (na Wii U wciąż nie ma w co grać Wii U Has No Game ) a i warto mieć na uwadze problemy wieku dziecięcego tego typu elektroniki. Obecna generacja doczekała się wielu świetnych tytułów, konsole, czy to X360 czy PS3 można kupić już za relatywnie niewielkie pieniążki (400 złociszy za używaną X360 Slim 250GB) więc zarówno teraz, jak i za rok, dwa, 5 czy 10 lat wciąż będzie warto zaopatrzyć się w którąś z nich i ograć najważniejsze tytuły tej generacji.
Swojego X360 kupiłem w wakacje, jako alternatywę dla mojego domowego PC (nie miałbym na czym grać na studiach). Przymierzam się również do kupna PS3 chociażby dla Ni No Kuni i serii Uncharted. Nie wiadomo czy konsole będą wstecz kompatybilne. Dodatkowo trzeba przypomnieć o RROD, który został w praktycznie wyeliminowany dopiero w wersji Slim.
Wszystko zależy od Ciebie, z tego co wiem niedługo na rynek ma wyjść xbox720, ale z tego co też słyszałem nowe gry będą dostępne na x720 jaki i 360.
Moim zdaniem warto. Mojego slima kupiłem w połowie 2012 i jestem niezmiernie zadowolony. Nie licząc psp to moja pierwsza konsola i od kiedy ją kupiłem grałem tylko w jedną grę na pc. Jeśli chodzi o ,,wiek" xboxa moim zdaniem czas był dla niego łaskawy. Gry nawet te z początku życia konsoli np. gears of war 1 nadal wyglądają świetnie a te nowsze gry takie jak max payne 3 i gears of war 3 w które ostatnio grałem wyglądają wręcz obłędnie. Ktoś morze zarzucić, że najnowsze produkcje wyglądają lepiej na blaszaku, ale kto ma taki dobry sprzęt żeby je odpalić, a jeśli ma to ile włożył w niego kasy i ile napsuł sobie nerwów. Wszyscy ostatnio marudzą, że nie warto kupować 360-ki bo wychodzi 720... No i co z tego 360 można kupić za 600- 700 zł (nowego! 4gb wersję). Za takie pieniądze to może pięknie postać pod telewizorem jak już wyjdzie 720, która będzie pewnie kosztować 1500 zł + gry po 250, z czego na 360 za 30- 50 zł jest mnóstwo świetnych tytułów!
(14-02-2013, 15:58)Lukasas napisał(a): [ -> ]Raczej nie warto , ponieważ niedługo już wyjdzie nowa wersja konsol ,więc raczej nie warto . Warto poczekać na X720 .
Moim zdaniem całkowicie bezpodstawna pomoc.

To że wychodzi całkiem nowa, odświeżona konsola, nie oznacza to, że nie warto kupić wstecznej generacji która moim zdaniem jest po prostu świetna. Przypuśćmy że wyszedł na rynek X720, oczywiście cena premierowa będzie kosmicznie droga, jak to w przypadku większości "nowych" konsol, należałoby się jeszcze zaopatrzyć w jakieś gry które również będą drogie, znając życie bibliotek tytułów z początku nie będzie zbyt uboga (niby ma posiadać wsteczną kompatybilność, ale po co kupować nową konsole, tylko do emulacji starej).
Podsumowując: Xbox720 będzie zapewne dużo lepszą konsolą, pod względem technicznym, ale niestety bardzo kosztowną (premiera), inaczej ma się sprawa starego Xbox360 w którym biblioteka gier jest już całkiem spora, a zarówno cena konsoli jak i gier jest naprawdę niska, i będzie spadać jeszcze niżej.
Ciężko odpowiadać na pytania typu "Czy warto?" i coś więcej wywnioskować po nowej generacji skoro nawet się jeszcze nie pojawiła
Oczywiście jeżeli stać Cię to bierz obie.















































Warto kupić, nie widzę przeciwwskazań, chociaż Microsoft ogłosił pokaz swojej nowej konsoli w kwietniu bodajże. Ale ja, na Twoim miejscu wziąłbym, a na next-gena pokusiłbym się dopiero jakby staniał Winking
Moim zdaniem nie.
Sam mam xboxa i gdyby mógł cofnąć czas kupiłbym go i tak, jednakże teraz jest to strata pieniędzy(powtarzam - moim zdaniem)
Kupiłem niespełna 2 miesiące temu? Czy żałuje. Pewnie że nie. Wiele tytułów jest wartych ogrania jak choćby fenomenalne Gears of war, Halo czy pierwsze Dead Rising. Nie wiem także czy inni to odczuwają jak ja ale w takiego CoD'a lepiej się gra jak na Ps3. Warto... pewnie że warto. Nie każdego będzie z miejsca stać na next-gena a tu masz całą bazę tytułów którą możesz zbadać od a do z. Polecam, Piotr Fronczewski :P
Warto Warto i jeszcze raz warto.

Daję 24 godzinki na edycję posta - argumentacja bardzo mile widziana. W przeciwnym wypadku wlepiam osta. ~bleub


Warn 20% za stats. ~bleub

moim zdaniem opłaca sie bo jak juz wyjdzie 720 to i tak bendzie trzeba troche poczekac zanim wyjdą jakies ciekawe tytuły
Pewnie ,że warto zanim wyjdzie next gen minie trochę czasu a potem jeszcze czekanie na fajne tytuły Smiling
Stron: 1 2