Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Czołem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Najwyższy czas się przywitać.
Witam wszystkich użytkowników społeczności arhn.eu. Zwę się Łukasz, mam 15 lat i mieszkam w Piotrkowie Trybunalskim. Interesuję się grami (tak jak wszyscy tutaj), elektroniką, motoryzacją, muzyką, filmami i poniekąd medycyną, polityką oraz prawem. Ulubioną grą, w zasadzie serią, jest seria Grand Theft Auto (której jestem fanem). W mniejszym stopniu Need For Speed i Forza Motorsport. Posiadam Xboxa 360 oraz PlayStation 2 otrzymane od wujka w prezencie komunijnym (nawet nie marzyłem o takim prezencie). Skąd się tutaj wziąłem? Oglądając Archona na Youtube, byłem bardzo ciekawy tego co powie. Nie ważne o czym był materiał, zawsze oglądałem do ostatniej sekundy ponieważ tak był interesujący. W pewnym momencie pomyślałem, że warto by się zarejestrować na forum. Poznałbym nowych ludzi mających wspólne pasje, zarazem szerząc swoją wiedzę. Póki co jestem "nowy", zważywszy na znikomą aktywność na forum. Tak naprawdę jestem od sierpnia ubiegłego roku, a teraz piszę pierwszy post.
Napisałem, co przyszło mi do głowy. Mam nadzieje, że tyle wystarczy.
Mam też nadzieję, ze ciepło mnie przyjmiecie i nie będziecie mieć ze mną większych problemów.
PozdrawiamHappy_2
Siemanko