Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Y'ello!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie!
Szczerze? Chciałam te tamte giwałeje, dlatego też się zarejestrowałam... ale tak ogólnie to chyba fajnie może tutaj być ^^
Żeby wziąć udział w "te tamte giwałeje" trzeba wysilić mózg i nie spamować (Wiem, że to może być trudne). Więc, napisz coś więcej o sobie, skoro już piszesz. W co grasz, na czym, dlaczego, co robisz poza tym - Serio lenistwo dopada ludzi do takiego stopnia, że nie potrafią napisać kilku prostych zdań?
ojej, ja wiem, że trzeba sobie zasłużyć. Właśnie wróciłam, po 5 minutach, żeby coś dopisać Grinning
No to tak, mam PS2, GBC i N64, aczkolwiek mało gier, bo jestem biedną studentką. Zresztą też mam mało czasu pomiędzy dwoma kierunkami i marnowaniem czasu w internecie:P Ostatnio ostatnio grałam z DMC i Prince of Persia the Sands of Time... hmmm no i uwielbiam Tomb Raidera, właśnie jako mała dziewczynka grałam w TR3 i tak mi zostało Terrified Nooo i nie gram w nowości, bo mój laptop i tak by sobie nie poradził, a na razie nie stać mnie na nowszą konsolę Angry

ps. a z tymi giwałejami to trochę żartowałam;d tzn. fajne są, ale... nie ważneee, dzisiaj mam zapłon szachisty (?)