Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Call of Duty czy Battlefield ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Tak jak w temacie. Najlepsze FPS w konfrontacji na forum ARHN.eu Winking
Oby dwie gry są bardzo dobre, jednakże za Battlefield'em nie przepadam zbytnio ; ) Może gdybym miał trochę lepsze sprzęt skusiła by mnie ta seria, jak na razie dla mnie liczy się Call of Duty :3
Nie będziemy tu krzyczeć co jest lepsze, każda gra ma swoich fanów. Dla mnie CoD się skończył po World at War. Ale chętnie poznałbym odczucia innych na temat tych dwóch serii.
Najlepszy FPS, to chyba Skyrim, treść pierwszego posta jest inna co do tematu ogólnego, więc...
Skyrim to nie ta kategoria, to RPG a nie FPS
Jest w pierwszej osobie, ale racja, FPP, nie FPS :F
Ja lubię Call of Duty, to takie moje guilty pleasure. Przyznam szczerze, że fabuła w Black Ops powaliła mnie na kolana. Modern Warfare 3 kupiłem już tylko dla multi, w Black Ops 2 też nie ruszyłem kampanii. Ale przy trybie dla wielu graczy zawsze bawię się świetnie i na tych wszystkich mapach mogę spędzić wiele godzin.

Z serią Battlefield miałem do czynienia tylko raz przy okazji Bad Company. No i cóż, fajna była, bo można było rozwalać dużo rzeczy. Ale nic poza tym :p
Wedłóg mnie to Battlefield jest narazie lepsze od CODa,ale to moja opinia nie każdy sie z nią musi zgadzać.
Bad Company 2, było epickie w multi i niestety 3ka już temu nie dorównała, nie mówię że nie usprawniła wielu rzeczy, bo teraz jak się zapoda BC2 to jednak czuć brak tych usprawnień, ale klimatu i funu płynącego z meczy już niestety nie powtórzyła, choć dla mnie i tak B3 konkurencji multi nie ma, COD to jednak mimo wszystko jak Burnout przy Forzy, co kto woli oczywiście, Ale jak już mam wybierać w tego typu grach to wolę mieć choć złudzenie realizmu
Fabuła w FPS? serio?
co do Call of Duty mam mieszane odczucia la tego ja osobiście preferuje Battlefield
Dla mnie COD to przegrane mnóstwo godzin. Battlefielda nie trawię, mam 2, miałem 3, nuda, za duże mapy, w codzie sie odnajduję idealnie
zdecydowanie BF Winking Call znudził sie nie wprowadza nic ciekawego nic nowego czuje sie jak bym grał ciągle w tą samą część, a z BFem jest wręcz przeciwnie Winking
Battlefield rządzi!
A tak na poważnie Call of Duty się po prostu powtarza to co bawiło 3 części temu teraz już się nudzi. Może i Battlefield nie jest doskonały (szczególnie singiel), ale EA ma jakiś pomysł na serie, a Activision i Treyarch? It Is A Mystery
Battlefiel jest lepszy bo wychodzą na niego fajne dodatki patrz np. kusza.
Ja polecam Battlefield 3. Ale to twój wybór ponieważ zależy co lubisz
Battlefield 3 (BF 3) Oferuje szeroki jak i mniejsze mapy dużo dodatków
jeżdżenie i latanie różnymi pojazdami itd
Black Ops 2 (BP 2) Oferuje małe mapki nie zawielką ilość broni dobrą grafikę ale (chyba)
gorszą niż w Battlefield nie możesz jeździć i latać pojazdami.A według mnie BP 2
to już bardziej Star Wars i Star trek.

Na PC mi się lepiej gra w BF3 szczególnie jak grasz z kimś.
Mi osobiście lepiej gra się w BF3 ale jak kto woli Cod też ma swoich fanów którzy wybiorą ten tytuł. Spróbuj obu gier i sam zdecyduj Grinning
Ja bardziej lubię Call of Duty chodź w sumie nie mi jest oceniać bo Battlefielda nie grałem.Z tego co widziałem na lets playach trzyma ona wysoki poziom i także jest bardziej realistyczna. Ale jak to się mówi lepiej samemu sprawdzić ( czy jakoś tak) i zostanę przy starym dobrym CODzie.
Według mnie to jest kwestia gustu, jeden woli blondynki drugi brunetki;-) Ja osobiście wole Bf'a, w 3 gram już ponad rok. W Battlefieldzie podoba mi się to ze mogę prawie wszystko, pobiegam sobie z bazooką a to wsiąde do AH-Z1 i sieje zniszczenieGrinning. Jedyna wada nowego Bf'a to obiecywany system zniszczeń budynków, miały się walić nam na głowy wszystkie budynki a tu tylko niektóre można doszczętnie zniszczeć, w bad company 2 było to lepiej zrobione. A co do CoD'a to bardzo mi się podobała dwójka. Ostatni CoD jaki grałem to Black Ops, kampania bardzo dobra tylko multi mnie zawiodło, za dużo błędów.
Zależy na co się nastawiasz. Jeśli na dynamiczną rozgrywkę lepszy CoD, lub BF z dodatkiem CQ.
Bad company ma fajny klimat ale bf3 ma fajną realistyczną grafikę i zmiany idą w dobrą stronę a cod ma silnik taki sam przez 4lata lub więcej mało zmian w system gry dobrze że silnik gry jest udoskonalany o efekty świetlne czy cząsteczki pyłu .
Zgadzam się z przedmówcą, Battelfield robi postępy a Cod niestety stoi w miejscu i to już od dłuższego czasu.
Battlefield lepszy Grinning (według mnie)ponieważ multiplayer jest bardziej dopracowany a grafika jest bardziej ,,przejrzysta".

Myślałem, że temat zostanie zamknięty Torll, ale skoro przetrwał, to mogę się wypowiedzieć.
CoD (MW)- Kampania dla Mnie jest ciekawa. Na pewno lepsza niż w BF3. Aczkolwiek BFBC2 miał bardzo przyjemną fabułę (próby zrobienia jakichś barwnych postaci, znaczy w miarę - w porównaniu do CoD'a). Multi nie podoba Mi się. Perki są dla mnie głupie i przegięte, aczkolwiek co kto woli.
BF(3) - Fabuła jest słaba. Bardzo słaba. Nie pomaga jej na pewno to, że trafiały się irytujące Bugi. Multiplayer jest dobre, lecz (nazwiecie mnie biednym polaczkiem, itp) ale nie lubię gier Pay4Win (tak, PREMIUM). Przykładowo knife servery są tragedią, jeśli wchodzą gracze premium. I jeszcze Moje ulubione:
http://www.youtube.com/watch?v=6AFPGc15bn8
Tritorlls
CoD ponieważ grałem już praktycznie w każdą cześć i kampania jak dla mnie jest bardziej wciągająca niż w BF
Stron: 1 2 3