Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Witajcie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Moja przygoda z grami zaczęła się w pierwszej połowie lat 90. od PC z Pentium i386 i gier typu Prehistorik, Cannon Fodder, Incredible Machine. Kilka lat później przyszedł czas na PSX wraz z Crashem i potem już ładną kolekcją gier. Nowy PC, PS2, PC, laptop, PS3, tu już raczej nie ma co wymieniać tytułów, ponieważ te czasy to chyba każdy w miarę pamięta, chyba...

Aktualnie studiuję budownictwo, z czego do końca mam bliżej niż dalej. Z tego względu mam mało czasu na gry, chociaż wiele z nich nadrobiłem w ciągu półrocznej przerwy w studiowaniu. Poza tym jestem administratorem polskiej Wikipedii (admin w Wikipedii równa się moderatorowi na forum, więc wiele to tam nie mam możliwości), członkiem kilku organizacji pozarządowych i pewnie coś by się jeszcze znalazło, ale kogo to interesuje.Winking

Wśród gier nie mam jednej ulubionej, chociaż jest kilka serii, które darzę sentymentem - za dużo by wymieniać. Zdarzają się też jednostrzałowcy, którzy z zaskoczenia mnie zainteresują. Jeśli gra mnie wciągnie, to przechodzę ją do końca wraz zadaniami pobocznymi, kiedyś przechodziłem na 100%, ale nie mam już tyle wolnego czasu. Natomiast gry, które nie wciągną mnie na początku, są po prostu odrzucane. Poza tym czytam książki (tak, są jeszcze tacy ludzie), oglądam filmy i seriale (głównie anime i brytyjskie) i gdzieś czasem coś naskrobię.

Nom, to tyle.