Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Dyktafon z zewnętrznym mikrofonem, istnieje coś takiego?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Otóż mój sprzęt wideo nie obsługuje audio w zbyt dobrej jakości której niestety bardzo potrzebuje, postanowiłem dokupić taki mikrofon na klips i w domu ok, ale niestety będę potrzebował raz po raz iść na miasto a tam mikrofonu do komputera nie podłącze. Niestety moja kamera nie ma możliwości podłączenia zewnętrznego mikrofonu. Poszukam sobie dyktafonu, tylko czy istnieje model do którego można podłączyć własny mikrofon? (Dyktafon w kieszeń, kabel pod koszulkę, przypinam sobie mikrofon do bluzy i jechane) Juz nawet nie prosze o konkretne modele, tylko czy w ogóle coś takiego istnieje? Ale jak kto zna model też będę wdzięczny Smiling

Wszystkich profesjonalistów przepraszam za wszystkie gafy, na takim sprzęcie się ni w ząb nie znam Torll
[Obrazek: h4n_27.jpg]
arhn.eu poleca

alternatywa dla zwyklych smiertelnikow:
[Obrazek: H1-front-back-annotated-web.jpg]
arhn.eu rowniez poleca

lapkujcie, zeby widzial
To ja wybieram wersję dla zwykłych śmiertelników PS3 Has No Game
dzięki wielkie jesteś wielki Smiling
A są jakieś tańsze odpowiedniki (reprezentuje biedę™)? Nie potrzebuje jakiegoś super duper z dwoma mikrofonami, tysiącem ustawień i wbudowaną mikrofalówką, potrzebuję czegoś na maksa amatorskiego, chodzi po prostu o to żebym miał czymkolwiek nagrać dźwięk bez posiadania laptopa ani wejścia w kamerze. Zwykły tani dyktafon tylko z dziurką na opcjonalny inny mikrofon. Istnieje coś takiego? ;_;
Pozdrawia reprezentant biedy™
Tak, fafik. nazywa się "telefon komórkowy".
Miałem kiedyś tani dyktafon od Sony: http://www.sony.pl/product/dic-notetakers/icd-bx800

Sprzedałem za 60zł. Ma "dziurkę", a nawet dwie (microphone + line-out). Wadą było, że nagrania zgrywało się przez podpięcie kablem minijack-minijack do komputera i nagrywanie odtwarzanego z dyktafonu dźwięku.

A kluczowym powodem sprzedania go był fakt, że świeżo wtedy nabyty iPhone nagrywał z lepszą jakością.