Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Metal Gear Rising: Revengeance Limited Edition
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: T0cdvK6WCTw.jpg]
Raiden powraca, tym razem jako główny bohater. Odkupi swoje winy? Przyjmie rozpędzony okręt na klatę? Rozgryzie fabułę serii MGS? Tego nie wiemy, ale możemy wam zaprezentować kolekcjonerskie wydanie jego solowego debiutu, które serwuje nam Platinum Games. Cybernetyczny ninja robi z przeciwników konfetti, grem trolluje fanów Kojimy. Czy jest lepszy sposób na to, aby rozpocząć weekend?


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Metal Gear Rising: Revengeance Limited Edition
Czy Archon kupił kolekcjonerkę tej gry z lampą plazmową ;D??
Edycja kolekcjonerska z lampą jest niedostępna w Europie. To amerykański zestaw.
Super materiał (jak zresztą wasz każdy!) Grinning
Fajna figurka Grinning
Film świetny, jak każdy. ALE niestety ryj Raidena wygląda dla mnie okropnie i także wolałbym używać do niego maski, która jest na szczęście dołączona.
Świetny materiał jak zawsze
No Grem, dobry nowy materiał. Jakbyś wyciął fragment o grze i dodał test pozowalności, byłaby z tego pełnoprawna polska recenzja zabawki.

To zresztą chyba pierwszy polskojęzyczny materiał pokazujący zabawkę Playarts Kai. W sumie to byłoby zabawnie jakby teraz zrobili kolekcjonerkę Zone OF The Enders HD Collections z figurką Jehuty z Revoltech.
Wysublimowany dowcip, charakterystyczna lekkość dogłębnej analizy i podejście do otaczającego świata, z uśmiechem na twarzy, powoduje że śmiało mogę się określić mianem gremfana.

Zawsze uważałem że, rozpakowania to akurat Arhn.eu ma jedne z lepszych
Mimo niezłej jakości figurki, to 400zł wydaje mi się ceną przesadzoną. Materiał jak zwykle na najwyższym poziomie.
Materiał jak przystało na Grema bardzo dobry ale sam produkt chyba trochę taki 2/10. Spodziewałem się czegoś więcej Smiling
Fajna figurka i zarąbisty materiał =bosko
nie ma co jak za taką cene to nawet taka figurka to za mało powinni chociasz dać art booka lub to metalowe pudełko o którym wspomniał grem (a i super materiał)
Świetny materiał jak zawsze. Czekam na recenzję.
Czy są ogóle kolekcjonerki ps vity? Jeśli są takie to chętnie zobaczyłbym rozpakowanie i zaprezentowanie takiej edycji .
figurka wymiata , szkoda że nie mam xbx :/
Jak zwykle genialny materiał Smiling