Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Problem z Wii Remote
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam mam problem z podłączeniem Wii remote do Pc (w celu korzystania z emulatora-Dolphin , zbudowania Whiteboard i do grania przez glovepie).Po naciśnięciu czerwonego guzika lub 1 i 2(diody migają) Bluetooth wykrywa , podłącza , dodaje urządzenie po czym diody gasną i bluetooth nie ma go w dodanych urządzeniach. Dodam że ten problem pojawił się z dnia na dzień , wcześniej działał normalnie.To jest czarny orginalny wii remote z(zwykły bez motion plus), Adapter to chińskie badziewie za 1,50 zł z allegro , Pc Windows 7 32bit , baterie nowe (próbowałem na różnych). Posiadam 2 wii remote - ten drugi działa bezproblemowo , próbowałem też na innym adapterze bt , komputerze z win xp oraz wii z takim samym skutkiem.
Wszystko wskazuje że najprościej w świecie jest zepsuty ale udało mi się go podłączyć do telefonu z androidem i działał w 100% Więc nie mam pojęcia co zrobić z tym fantem . Jakieś pomysły ?
Emulowanie to piractwo FAQ Deal With It
Wiem że to jest piractwo ale te kontrolery to pozostałość po moim wadliwym Wii ( ma problemy z czytaniem płyt często się wiesza , próbowałem czyścić laser ale nie pomogło ) Emulator ściągnąłem z myślą dokończenia gry The Legend of Zelda twilight princess którą nie mogłem grać przez częste zwisy .
A w pytaniu napisałem "w celu korzystania z emulatora-Dolphin , zbudowania Whiteboard i do grania przez glovepie" Whiteboard - to tablica multimedialna(chyba nie musze tłumaczyć do czego służy ...) a szkoda mi kurzących się kontrolerów które mógłbym przy okazji używać do gier pctowych - glovepie .
Temat zamknięty!

Temat zamknięty, nie pomagamy piratom PS3 Has No Game
~bleub