Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Ni no Kuni - różnice między wydaniami
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Swój egzemplarz Ni no kuni na konsolę DualScreen w wersji japońskiej udało mi się dostać krótko po premierze, na początku 2011 roku – miałem okazję ukończyć ten tytuł z licznikiem wskazującym niemal 100 godzin. Jak zapewne wiecie, w skład wersji DS-owej wchodzi księga, którą Oliver dostaje niemal na samym początku swojej przygody. Magic Master – tak bowiem zwie się ona w japońskiej wersji, jest integralną częścią gry i sięgamy po nią relatywnie często. Nie wiem jeszcze, na ile poważnie potraktowano ten rekwizyt w przypadku wersji na PS3, jednak po zapoznaniu się z kilkoma pierwszymi godzinami gry jestem w stanie wskazać trochę różnic – całkiem sporych – między wydaniem na konsolę Nintendo, a tym na konsolę Sony, nie tylko pod kątem samego podręcznika.

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Ni no Kuni - różnice między wydaniami
Świetny artykuł, z wielką ciekawością się czyta go. Oby więcej takich się pojawiało na stronie.
Zajebista jest wersja na ds z tą małą książeczką :3
Naprawdę bardzo dobry tekst. Jasny, przejrzysty, wiele wyjaśnia i co ważne, nie zanudza (a wręcz przeciwnie ;D). Zgadzam się z Noctisem - mam nadzieję, że takich artykułów będzie więcej.
Ehh świetny teks do świetnej gry
Ale słaby tekst, nudny Winking
Przecież tego się czytać nie da! Bez ładu i składu, napisane w bardzo "szkolnym" stylu. Torll
A na serio: ciekawy, zachęca do kupienia DSa. Smiling
Hej, tekst świetnySmiling, a takie pytanie wersja na ds ma angielskie napisy?
Cieszę się, że tekst Wam się podoba - jeśli macie jakieś pytania, zadawajcie je śmiało, postaram się na nie odpowiedzieć jak najlepiej potrafię (najwyżej zrobię mały rekonesans).

Wersja na DS-a nie posiada napisów angielskich, wszystko to japońszczyzna. Chociaż gdyby rozgryźli tę grę, to można by wykorzystać angielskie dialogi "dużej" wersji, na pewno się pokrywają.
Teks bardzo dobry, miło się czyta.Mam pytanie, czy każda wersja Ni no kuni na DS posiada książkę?