Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Uncharted 3 Gamernight / Livestream - 01.03.2013
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Uncharted 3 Gamernight
01.03.2013 - 22:00

Na PlayStation 3 pojawiła się darmowa wersja trybu multiplayer gry Uncharted 3. Do zabawy nie jest wymagane posiadanie pełnej wersji (ale posiadacze "płytkówki" grają na tych samych serwerach), więc w grze może wziąć udział, za darmo, każdy posiadacz konsoli.

Plan jest taki, żeby połączyć ze sobą dzisiejszy Newschoolowy Livestream z takim oto "Gamernightem". Kto może, dołączy do gry, kto nie, wciąż będzie mógł bawić się z nami oglądając livestream i dyskutując na czacie.

Instrukcja udziału:
  1. Pobierz darmowy tryb Multiplayer Uncharted 3 z PlayStation Store. Można również grać "z płyty", jeśli posiadasz już U3.
  2. Dodaj do znajomych (najlepiej jeszcze przed gamernightem) nasze specjalne konto PSN: arhneu
  3. Uruchom grę i dołącz do naszej paczki!
  4. Między rundami będziemy wypełniać wolne miejsce w drużynie rozysłając zaproszenia do graczy z listy znajomych.

Istnieje spora szansa, że ekipa szybko się wypełni, ale będziemy starać się prowadzić w miarę możliwości rotację graczy.

Jeżeli nie uda wam się dołączyć do zabawy, zawsze możecie oglądać nas na żywo, czatować i bawić się z nami w ramach naszego livestreamu na http://twitch.tv/arhneu

Zachęcam do dyskusji na temat dzisiejszego gamernightu. Interesuje mnie szczególnie to, ilu z was możemy się dziś spodziewać Smiling
Nie będzie mnie, ale proszę spróbować wyskoczyć na skarpę podczas rozgrywki Torll
Będę, ale mogę się spóżnić. Winking
w planach mam zapisany udział w gamernight Smiling
Tylko ustalmy - zabicie Archona +10 punktów, zabicie grema +20 punktów, zabicie mnie -100 punktów
Planuje być i wątpię, by znalazło się coś, co może mnie powstrzymać.
Ja też dzisiaj będę z wami grał Cute
Też wpadnę zagrać w zwami ^^