Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Humble Bundle with Android 5
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.





Do kupienia za tyle ile chcesz:
- Dynamite Jack
- Beat Hazard Ultra
- Nightsky HD
- Solar 2
- Super Hexagon (przy wpłacie powyżej średniej, teraz $6.64)
- Dungeon Defenders + Wszystkie DLC (przy wpłacie powyżej średniej, teraz $6.64)

Wszystkie gry na Android oraz PC/Linux/Mac oraz z kluczami do Steam
Dodatkowo muzyka z Beat Hazard Ultra, Nightsky, Solar 2 oraz (przy wpłacie powyżej średniej) z Super Hexagon i Dungeon Defenders

Kasę jak zawsze w Humble Bundle można rozdzielić jak chcesz, Twórcy Gier vs Organizacje Charytatywne vs Humble Bundle.

To trzeba kupić.
Nie ma na Iphone'a? Łeeeeee.
Przecież to lipne gierki, po co zaśmiecać nimi biblioteke ios ?
Dungeon Defenders nie jest takie złe, całkiem przyzwoity defender. Szkoda, że nie ma jeszcze Orcs Must Die! na systemy mobilne.
Beat Hazard Ultra jest świetne, jak grasz w swoje MP3ójki, jednak na PC lepiej się gra (tak i tak wersja na PC w zestawie), reszty nie znam prócz tego, że Solar 2 ma premierę na Androidzie i wyglądał ciekawie jak widziałem grę z PC. A Super Hexagon to wrzucony był wpierw na iPhone'a i tam był bardzo popularny
mi w beat hazard znów lepiej gra się na telefonie (może kwestia telefonu...)
dynamite jack również jest bardzo fajną grą

te 4 gierki można mieć za 1$ i wg. mnie jak najbardziej warto

domyślam się dlaczego nie ma ich na iOS, AppStore musiałby na tym zarobić a tutaj nie o to chodzi
gry w przypadku androida instalowane są z zewnątrz (nie z Google Play), w iOS nie ma takiej opcji

ja osobiście czekam na więcej takich akcji
o ile na PC w tego typu gierki rzadko gram to na fonie potrafią mi one umilić czas
Do poprzednich gier doszły trzy nowe:
- Crayon Physics Deluxe
- Splice
- Superbrothers: Sword & Sworcery EP

Osoby, które zakupiły na początku bundla nawet za 1$ dostają te gry bez dodatkowych opłat.