Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Witam :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, jestem Shaydar i dołączając do tego zacnego grona mam świadomość, że pewnie będę czuć się samotna jako jedna z nielicznych osób posiadających na tym forum piersi Grinning Od pewnego czasu, tj. odkąd wybrałam się na studia, mieszkam we Wrocławiu. Z wielką żarłocznością pochłaniam wszelkie książki o tematyce fantasy (naprawdę wielką Grinning), oraz od jakichś 13 lat czynnie gram na wszelkiego typu konsolach - od gameboy'a po ps3 Smiling Jestem fanką gier RPG, zarówno elektronicznych jak i papierowych, karciankami takimi jak MTG też nie pogardzę. Największą przyjemność w grach zawsze czerpię z zawartego w nich tekstu i to mnie w sumie najbardziej interesuje. Dlatego też mam już na swoim koncie sporo ładnych tytułów PC'towych, ale też tych z NDS, takich jak Phoenix Wright, Hotel Dusk i wiele innych, których nie ma sensu abym dalej wymieniała. Aby jednak nie przekłamać dodam, że wciąż darzę ogromnym uczuciem stare, klasyczne gry platformowe z PSX'a takie jak Gex, Spyro czy też Crash (oraz Mario! - i choć nie jest to pozycja na PSX'a to jakby tu o nim nie wspomnieć). Swego czasu grałam również w gry MMO, z których już chyba wyrosłam, bo przestały dawać mi tyle frajdy, co kiedyś :P
Dziewczyna Fap powiedz jeszcze, że studiujesz na polibudzie.
(10-03-2013, 20:28)Shaydar napisał(a): [ -> ]Cześć, jestem Shaydar i dołączając do tego zacnego grona mam świadomość, że pewnie będę czuć się samotna jako jedna z nielicznych osób posiadających na tym forum piersi Grinning

...Ale ichabod i Dark Archon też mają piersi Mystery Solved

(10-03-2013, 20:31)Insajd napisał(a): [ -> ]Dziewczyna Fap powiedz jeszcze, że studiujesz na polibudzie.

Niestety muszę Cię rozczarować, bo studiuję na Uniwerku ^^"


(10-03-2013, 20:33)Chmurowaty napisał(a): [ -> ]
(10-03-2013, 20:28)Shaydar napisał(a): [ -> ]Cześć, jestem Shaydar i dołączając do tego zacnego grona mam świadomość, że pewnie będę czuć się samotna jako jedna z nielicznych osób posiadających na tym forum piersi Grinning

...Ale ichabod i Dark Archon też mają piersi Mystery Solved

My bad, tego nie przewidziałam Grinning