Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Konsola Ps Vita samo WiFi czy 3G?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No właśnie, myślę nad zakupem Vity i nie wiem na co się decydować. Niby dzisiaj różnica w cenie to 100 zł, ale czy oprócz aplikacji near czy jak jej tam i gier które wykorzystują GPS będzie to 3G na coś przydatne? Czy postęp aplikacji pójdzie w tm kierunku, żeby warto było zakupić droższy model? Oglądałem bardzo fajną recenzję Archona całej konsoli i odniosłem wrażenie, że model 3G to bardziej bajer niż coś przydatnego.
Jakie są wasze opinie? Co wybraliście?
Pozdrawiam!
Przez 3G w Vicie nie pograsz online, jeśli zaś udostępnisz Vicie internet z komórki za pomocą WiFi to problemu już nie ma.
Nie widzę najmniejszego powodu by wybierać wersję 3G, chyba że ktoś sprzedawałby ją taniej niż zwykłą.
Ja w swojej kolekcji posiadam wersję WiFi. Wybrałem ją, ponieważ za internet 3G trzeba płacić (wiadomo), a ja chłopak bez możliwości stałego zarobku wybrałem tańsze - WiFi :biedaczek:. A swoją drogą i tak bym z tej usługi nie korzystał, bo nie jest mi potrzebna w 'podróży'. ;]
Odniosłeś bardzo dobre wrażenie. 3G w Vicie to gruba pomyłka. No chyba że nie masz smartfona i zamierzasz traktować konsolkę jako urządzenie zapewniające Ci dostęp do internetu poza domem. Jeśli tak nie jest to jak wspomniał kolega wyżej udostępnianie internetu z telefonu załatwia ewentualną potrzebę skorzystania z funkcji sieciowych Vity w miejscach bez dostępu do WiFi
Kupiłem Wersję WiFi. Smiling
polecam wersje wi-fi jak macie internet w telefonie to z hot spotu mozecie puscisz sobie i macie jak 3g Grinning
(14-06-2013, 02:02)Mariusz109 napisał(a): [ -> ]polecam wersje wi-fi jak macie internet w telefonie to z hot spotu mozecie puscisz sobie i macie jak 3g Grinning

Niestety, w przypadku vity powinni zainwestować w 4G, a nie stosować się do 3G. Kupując wersję WIFI, nie tracimy wiele, ponieważ nie istnieje dużo gier, w które możemy grać po necie korzystając z 3G.

Bardziej to się przydaje jeśli chcemy korzystać z internetu, facebooka, twittera czy youtube'a - niestety to za słaby argument, by wyłożyć dodatkową stówę na 3G.
Po kilku miesiącach testowania muszę przyznać rację, że 3G nie jest tak bardzo potrzebne. Do drobnych funkcji sieciowych jakie oferuje większość gier (tabele wyników, avatar z PSN, synchro trofeów itp.) wystarczy telefon z możliwością utworzenia HotSpotu i wszystko śmiga. Ciekawi mnie tylko aplikacja NEAR, jest ktoś kto się nią bawił na modelu 3G? Jest coś tam warte uwagi?
Pozdrawiam!
Jeżeli "hajs" to nie problem to polecam kupić Ci wersję 3G Ponieważ ma ona GPS. A poza tym nie narzekajcie, że przez 3G nie da się np. Grać online, ponieważ wystarczy włożyć kartę SIM i udostępnić sieć. Voilà mamy możliwość grania online itd. Jeżeli ktoś nie ma tej funkcji w telefonie, to myśle,że warto zaopatrzyć się w Mini Router Wi-Fi. Koszt takiego routera to około 100 zł. Więc myślę, że warto dopłacić tą "Stówkę", jeżeli ktoś często podróżuje Winking
Nie warto przepłacać nawet 300zł. aby mieć WiFi/3G lepiej kupić TANIEJ samo WiFi i kupić taniej , a poza tym przez 3G sobie nie pograsz.
Teraz w MM jest PSV 3G z kartą 8GB i nowym Killzone za 899zł Winking
Mi udało się zamówić PSV za 820 z KZ i 16GB kartą(w pon zamówiłem, czekam na kuriera) i co ciekawe ponoć w tym zestawie jest wersja wi-fi, która od 3G różni się tylko tym, że nie ma tego modułu.

DonLama

Jak zobaczę kogoś z vita na przedniej szybie w samochodzie używającego gps to dam o tym znac :P


Imo pakowanie do takiego urządzenia 3G nie jest potrzebne, smarta większość osób ma i tam korzysta z internetu, a dodatkowa karta do samego abonamentu? Lepiej kupić pakiet w telefonie i robić hot spot.



Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
No i dotarłaSmiling Jednak to zwykła WiFi. Jak na razie jestem mega zadowolony bo nie dość, że dostałem kartę 16 to jeszcze w PSS mając PS+ można dostać GTA LCS za free więc już zaoszczędziłem kupę kasyGrinning
Ja wybrałem model Wi-Fi ze względu na niższą cenę...
Nie korzystam za często z funkcji internetowych Vity, oprócz PlayStation™ Store.
Poza tym, i tak nie da się grać przez sieć używając 3G, trzeba się podłączyć do Wi-Fi.
Jakbym chciał przeglądać internet poza domem, to użyłbym do tego smartfona.
Kupowanie wersji 3G jest bezsensowne, zapewne nie będziemy korzystać z tego często, a może nawet nigdy. Są to zawsze dodatkowe koszty.