Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Starcraft 2: Heart of the Swarm Collector's Edition
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: x2llrbzzyaM.jpg]
Mamy nadzieję, że ćwiczyliście ostatnio klikanie na czas, bo oto nadszedł dodatek do Starcrafta 2 - Heart of the Swarm.
W tym nagraniu prezentujemy kolekcjonerskie wydanie tego tytułu. Koszt: ~240 złotych/55 funtów. Czy warto? Dowiecie się poświęcając niespełna 6 minut swojego czasu.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Starcraft 2: Heart of the Swarm Collector's Edition
Co jak co ale czuć że jako jedyni w polskim You Tubie robicie unboxingi z pasją i to czuć.
@UP
Zabolały mnie twoje słowa... Oj, zabolały...
A może po prostu za mało tego YT oglądasz Trollface ?
Unboxing - Arhn.eu standard :P

DonLama

estem grem Smiling

Super , dzięki za unboxing Winking
estem grem Smiling

Super , dzięki za unboxing Winking
(14-03-2013, 20:45)CriX Doomsday napisał(a): [ -> ]@UP
Zabolały mnie twoje słowa... Oj, zabolały...

Crix Twój unboxing też był śliczny Heart (no i byłeś pierwszy)

Co do materiału, to tak świetnie, super, profesjonalnie, ale do tego już wszystkich przyzwyczailiście.

Dobrze, że jest YT dzięki czemu ludzie, którzy chcą robić coś takiego mają swoje miejsce, wydaje mi sie, że unboxing kartonu z mlekiem podpisany arhn.eu także byłby ciekawySmiling
Jak zawsze świetny unboxing Smiling Chcemy więcej Grema!

Też tak myślę. Pozdrawiam Cię również! ~Lugia001

Porównałem sobie ten materiał z rozpakowywaniem Skyrim'a - ogromna różnica w jakości materiału i to na lepsze. Oby jak najwięcej takich świetnych materiałów Grinning
Właśnie takich artbooków mi brakuje - w dużym formacie, pięknie oprawionych. W większości gier są po prostu nieco grubsze broszurki wielkości notesu, co trochę kłóci się z pojęciem "ekskluzywności".
Do StarCrafta od jakiegoś czasu strasznie mnie ciągnie, ale póki co musiałbym zaliczyć jedynkę z dodatkiem, a potem nabyć wciąż nietanie Wings of Liberty.
Świetny materiał, wielki plus za dokładniejsze przyjrzenie się artbookowi.
Szkoda tylko, że to tyle kosztuje a tak mało dostajemy w zamian. Bli$$ już dawno niestety jedzie na marce i trochę nie dziwie się im. W końcu tym światem rządzi ka$a.
Oj przepraszam cię crix twoje unboxingi też lubię i oglądam Winking
Zaje... gra, polecam.

Dzięki za rekomendacje! Mimo to na przyszłość napisz bardziej wartościowy post, takie wypowiedzi traktujemy tutaj jako zwykły spam który nagradzamy ostrzeżeniami. ~Chmurowaty

Bardzo profesjonalny unbox oraz świetna gierka !
Muszę zgodzić się z Grem'em, że podkładka nie jest trafionym dodatkiem do kolekcjonerki. Pomimo tego nie żałuje ani złotówki wydanej na edycję kolekcjonerską. Kosztowała mnie ona mniej niż podstawowa gra Starcraft 2 Wings of Liberty. Sama gra jest niesamowita. Bardzo bałem się, że twórcy nie będą potrafili sensownie połączyć dwóch części fabułą ale zrobili to po mistrzowsku. Kampania wciąga jak bagno a wiadomo, że na singlu nie koniec. Dodano nowe funkcje w rozgrywce multiplayer, które dodatkowo uatrakcyjniają rozgrywkę. Gra warta każdej wydanej złotówki. Z całego serca i szczerze polecam ją każdemu! Nie mogę doczekać się już kolejnego dodatku!
@Up
Trochę się z tobą nie zgodzę. Zdarzają się dziury w fabule szczególnie po przeczytaniu ,,Punktu Krytycznego". Postacie często zachowują się bezmyślnie. Gra jest zbyt łatwa Na normalu grałem tylko myszką, nie grałem makro a zdobyłem 60% osiągnięć. Większość misji można przejść robiąc masę banelingów. Ostatnia misja jest strasznie niesatysfakcjonująca.