Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Jaką gierkę na xboxa?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Yołeczki,
mój dobry kumpel niedługo ma urodziny z dwoma kolegami kupujemy mu kolekcjonerkę Assassin's Creed III i Tomb Raider, ale chciałbym dorzucić jakiś mały prezencik tak do 60 zł, i pytanie jest takie:
Co proponujecie?!
Z tego co słyszałem mówi coś o L.A. Noire ale czy to się opłaca, czy może poszukać lepszego tytułu?
(Nie mówię że jest słaby po prostu się zastanawiam)
L.A. Noire to dobry wybór, miej jednak na uwadze iż gra ta operuje stosunkowo trudną angielszczyzną i bez jej dobrej znajomości może być trudno z wyłapaniem znaczenia co poniektórych zdań, fraz, charakterystycznych zwrotów.
Trudno nam cokolwiek doradzić gdyż nie znamy growych preferencji Twojego znajomego. Gdybyś napisał w skrócie jakie gatunki Twój znajomek preferuje - wtedy moglibyśmy coś konkretniej uradzić.
Dokładnie. Ciężko cokolwiek doradzić, bo nie sprecyzowałeś, jakie gry owy znajomy posiada, jakich nie posiada, jakie są jego ulubione gatunki itd. Co by nie było, LA Noire to bardzo satysfakcjonujący fabularnie tytuł, przy którym można spędzić kilkanaście godzin bez uczucia znużenia. Jeśli kolega o tej grze wspomina, to można ją brać w ciemno. Koniecznie rozejrzyj się za wydaniem GOTY, które zawiera dodatkową zawartość.
To w L.A Noire jest jakaś fabuła spinająca te zagadki w całość? Damn, muszę to skończyć w końcu, bo grało mi się świetnie, ale fabuła chyba się na drugiej płycie jeszcze nie rozkręciła.
Jasne, końcówka odpowiada na większość, jeśli nie na wszystkie główne pytania (wybacz uproszczenia, ale nie grałem już ponad rok, a pamięć zawodzi). Generalnie gra skłania do owocnych rozważań na temat zachowania bohaterów w poszczególnych sytuacjach i jest idealnym materiałem na dłuższe polemiki.
Znaczy tak koleś chodzi do lingwistycznej i 3 lata mieszkał w Anglii, więc koleś anglielski zrozumie... Czyli to jest dobry tytuł?
Ale i tak dziękuje wszystkim za odpowiedź Smiling !
Nie, nie powinien. Ja jako 'Polaczek - guptaczek' w miarę dobrze rozumiałem większość linijek dialogowych.
Polecam Fallouta 3 - genialna gra,do kupienia na Iks-klocka za grosze dająca kilkadziesiąt godzin wspaniałej rozgrywki,więc jeśli twój kumpel rozumie angielski i lubi klimaty Postapokaliptyczne,to będzie się świetnie bawił.

Serio? Odkopywanie tematu sprzed 4 miesięcy? Urodzinki kolegi autora tego tematu zapewne już dawno za nami, temat więc zamykam.