Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: God of War: Wstąpienie - Edycja kolekcjonerska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: nRuHqrC7k2I.jpg]
God of War po raz drugi już wstępuje (hehe) na PlayStation 3. To kolekcjonerskie wydanie gry składa się z figurki Kratosa, cyfrowego soundtracku, tematów dla PS3, awatarów PSN, paczki podwójnego xp dla trybu multiplayer oraz "season passa", czyli darmowego kodu na wszystkie nadchodzące płatne dodatki do gry.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: God of War: Wstąpienie - Edycja kolekcjonerska
Jak porównujesz figurkę z tej edycji do figurki z poprzedniej części?
Edycja Ultimate God of War 3 nie zawierała figurki. Tylko paskudne, niskiej jakości, brzydkie i drogie pudełko - "puszkę pandory":

[Obrazek: 2013-03-15_1505.png]
Ten znak na pudełku w elektrotechnice oznacza jednostke rezystancji "om"
Nie jestem pewien co do tego czy w poprzednich częściach była figurka ale jak widać było jedną posiadasz także jak wypada nowa na tle przez Ciebie Archon już posiadanej Smiling?
Nie jestem pewien co do tego czy w poprzednich częściach była figurka ale jak widać było jedną posiadasz także jak wypada nowa na tle przez Ciebie Archon już posiadanej Smiling?
Ten symbol, Ω ,to grecka litera "omega". W God of War oznacza Kratosa, w biblistyce określa Kodeks Athosa Dionysiusa oraz oznacza, że Bóg jest "alfą i omegą" - początkiem i końcem, co jest często zapisywane jako "A - Ω".
Seria God of War to gry mojego życia. Każda lepsza od poprzedniej!
I jeszcze pytanko czy zamówiłeś kolekcjonerkę Injustice Grinning?
Piechura porównaj sobie po to jest unboxing żeby pokazać jak coś wygląda. Wydaje mi się że napisałeś ten komentarz tylko po to żeby być pierwszym.
Piechura, nie posiadam żadnej innej figurki Kratosa.
gothic Powiedz jak mam porównać coś co widzę tylko na ekranie i nie mogę tego dotknąć i wziąć do ręki?
A to może Archon pomyliłem z Gamingroomem Grema :P
Piechura, zapytaj grema, grę posiada takową z zajebistym czerwonym afro™
Co do samego unboksingu - fajny materiał, myślałem o zakupie samej figurki Kratosa - teraz bardziej rozważam opcję zakupu tej kolekcjonerki.
Dzięki za unbox. faktycznie ta figurka robiła duże wrażenie na zdjęciach,ale na filmie już tak super nie wygląda, dobrze bo rozważałem zakup ale teraz wiem że sobie odpuszczę.Mnóstwo cyfrowych dodatków a mało namacalnych przedmiotów tak więc 2/10™ : )
Czy nie wolałeś z Polskim dubingiem?
Ja ostatnio kupiłem Ultimate za 200zł więc chyba mimo wszystko opłacało się nawet jeśli jest paskudne pudełko, ale na półce ładnie się prezentuje ^^
Archon, a zamówiłeś edycję kolekcjonerską The Last of Us ? Jeśli tak, którą wybrałeś ? Smiling
Szkoda, że nie ma żadnego artbooka :/
Gadasz. Klimatyczna ta "puszka pandory".
Logan, tylko na zdjęciu.
To całkiem uczciwa cena jak za EK konsolowego hitu. Zawartość skromna, ale przynajmniej figurka wygląda znośnie (z wyłączeniem tragicznej wręcz podstawki). Kiedyś, gdy zniknie dystrybucja pudełkowa (brrrrr, a kysz!) w cyfrowej edycji kolekcjonerskiej będą zapewne do pobrania schematy do zrobienia takiej figurki za pomocą drukarki 3D, jak to teraz Nokia zrobiła z którymś ze swoich telefonów.
Super wygląda! I to się nazywa kolekcjonerka. Piękny SteelBook.
Ta figurka to dla mnie must have. A grę sobię kupię jak brat odda mi moje ps3. Winking
Może się nie znam ale w ogóle mi się tak kolekcjonerka nie podoba.
Kratos na zawsze pozostanie w naszej pamięci Smiling
Naprawdę warto kupić PS3 dla tej God of War 3/4.