Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Pyrkon 2013 - zapowiedź
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: H9Kbai48Qjc.jpg]
Do Pyrkonu pozostał mniej niż tydzień, przedstawiamy więc nasza oficjalną zapowiedź imprezy, która odbywać się będzie w Poznaniu w dniach 22-24 marca 2013. Po więcej informacji na temat festiwalu udajcie się na http://www.pyrkon.pl
Wytrzymajcie pierwsze 30 sekund filmu, potem jest już z górki. Obiecuję.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Pyrkon 2013 - zapowiedź
Bardzo chętnie bym pojechał, choćby żeby spotkać Wonzia, AdBustera, SciFuna czy was, ale mam niestety daleko do Poznania :/ Zapowiada się ciekawie, ale szkoda, że tak daleko.
Hmm... jedzie ktoś z Krakowa?
Planujecie któregoś dnia przeznaczyć trochę czasu na spotkania z ludźmi Smiling? Np. skosztować pysznej lanej Fortuny w jednym z pubów? Chętnie wpadłbym na jeden dzień, bo z Wrocławia daleko nie mam. Może uda mi się też oddać krew, bo w sobotę 23 będą 2 miesiące (bez 3 dni) od ostatniego oddania może nie będą się czepiać.
Mieć znowu 16 lat Smiling Geekparty Winking Pamiętam jak byłem na krakonie kilkanaście lat temu i akurat trafiło na weekend z przełomu połowy lutego czyli walentyki Smiling Zorganizowano 'pokaz' bajek hetai w jednej sali i jak pozostałe dni odbywały się tam pokazy zwykłego anime i można było policzyć widzów na pacach jednej ręki tak tego dnia sala pękała w szwach. Wypchana po brzegi pryszczatymi, napalonymi nastolatkami mającymi okazję zobaczyć co nieco cycków Winking Poza tym oczywiście do uroków konwentów niewątpliwie należy zaliczyć spanie w śpiworze na sali gimnastycznej, "mycie" się w zimnej wodzie w łazience plus obowiązkowo zimny prysznic w szatni W-F. Najlepsze było to, że spało się może 5-6 godzin na 3 dni pobytu bo szkoda było czasu więc jak wróciłem do domu za pożyczone pieniądze bo wszystko wydałem to odsypiałem bite 16 godzin Winking
(16-03-2013, 16:40)Wojt napisał(a): [ -> ]Planujecie któregoś dnia przeznaczyć trochę czasu na spotkania z ludźmi Smiling? Np. skosztować pysznej lanej Fortuny w jednym z pubów? Chętnie wpadłbym na jeden dzień, bo z Wrocławia daleko nie mam.

nikt nic takiego nie planowal, nikt tez chyba nie zakladal potrzeby planowania czegos takiego. ale jesli zbierze sie jakas chetna brygada pelnoletnich osob, ktore beda sie w stanie wzajemnie tolerowac to nie widze istotnych przeciwwskazan
Chyba też się wybiorę, ale tylko na sobotę i niedzielę. Jeśli źle pójdzie. Jeśli dobrze, to na cały event.

Nigdy nie byłem na żadnym konwencie =o
Do Poznania mam blisko, więc mam nadzieję że uda mi się tam dotrzeć Winking
Manga Ryu, także nie byłem na żadnym konwencie i również się wybiorę.
Hmmmma może by tak jakieś soczek albo inna atrakcja? Ogólnie jako lokalny włościanin chętnie służę informacjami przyjezdnym Winking. Konwent gorąco polecam!
Zdecydowałem się jechać na ten jeden dzień Smiling w końcu nie codziennie można poznać redaktorów takiego serwisu Smiling. Co prawda mam wielką tremę(co mnie bardzo dziwi). Poznać ludzi, których regularnie oglądam, śledzę relacje a oni mnie nie znają :P. To będzie ciekawe doświadczenie, bądź co bądź to was kojarzę i czuję jakbym was już poznał.

Mam do was pytanie (do wszystkich z forum co się wybierają). Czy znajdą się chętnie wieczorem na spotkanie? Generalnie mam do wyboru 2 pociągi jeden o 20:36(opcja bez spotkaniowa) a kolejny o 01:38(opcja spotkaniowa). PKP mnie zaskoczyło i w ciągu 2 lat podróż do Poznania z Wrocławia wydłużyła się o 1h Grinning.

W razie czego ja na pewno zajrzę do tych miejsc:
Aula 1 (budynek: 14, I p.)
sob 10:00 - Wiedźmin 3 - spotkanie z twórcami trzeciej części najsłynniejszej polskiej gry komputerowej Paweł Sasko, Tomasz Kozera - przedstawiciele CD Project Red

Gry komputerowe (budynek: 7, I p.)
sob 13:00 - Gawęda o tworzeniu fabuły i questów do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon Paweł Sasko, Quest Designer, CD Projekt RED

sob 14:00 - Kim jest game designer? Projektowanie Sleepwalker`s Journey Kacper Kwiatkowski

Literacka 2 (budynek: 14, III p.)
sob 15:00 - Spotkanie autorskie z Robertem M. Wegnerem

Aula 1 (budynek: 14, I p.)
sob 16:00 - Adrian Chmielarz - spotkanie z twórcą gier Adrian Chmielarz, prowadzi Karol Gasiński

sob 19:00 - Singleplayer vs. multiplayer w grach komputerowych Maciej "kort" Merkułowski, Tomasz "Coen" Koralewski


Mam nadzieję, że uda nam się spotkać i zamienić parę słów.