Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Pokédziałek #1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: TzKbddWe1N0.jpg]
Spotykamy się na pierwszym Pokédziałku i powolutku przechodzimy Pokémon FireRed.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Pokédziałek #1
Pokedziałek spoko. Szkoda tylko że pod koniec mi się komp wysypał Smiling
Świetny pomysł z tymi pokedziałkami szkoda tylko żę tak póżno bo trzeba następnego dnia wstać do szkoły Crying
Koniec streama o północy to nie taka tragedia, ale to akurat moja sytuacja i rozumiem, że dla kogoś może to być nieco za późno. Gdyby Pokedziałki startowały o 21, byłoby idealnie.
Wczorajszy oglądałem i muszę przyznać, że wyszedł znakomicie. Oczywiście nie był to zupełny debiut, ale jeśli tak mają wyglądać kolejne, to te 2h zawsze znajdę. Smiling
Ja ogladałem nagranie i wyszło fajnie , aż zaczynam sie odnowić mojej starej miłosci do pokemonów ^^
Nie mogę się doczekać następnego poniedziałku. Bardzo dziwne uczucie Smiling
Witam Was.

Chłopaki, mówicie, że zawsze wybieracie ogniste. Wiele razy grałem w Silver na GBC (potem już na emulatorze) i mogę powiedzieć jedno. Ognistymi gra się najłatwiej! O ile w Blue/Fire Poke ewoluują w miarę normalnie (16 lvl), o tyle w Gold/Silver/Cristal już są dysproporcje. Cyndaquil(14), Chikorita(16), Totodile(18). Z drugim stadium ewolucji jest już różnie, jednak w późniejszym etapie gry nie robi to dużej różnicy, tak jak na początku. Pierwszego trenera można rozwalić na 14 lvl po ewolucji Cyndaquila, zrobić to samo z Totodilem na 15-16 lvl będzie ciężko Smiling.

Zresztą wystarczy też porównać kiedy poke dostają mocniejsze ataki.

Generacja I (Fire etc.)
Charmander
Start: Scratch(40 pwr.),
9 lvl: Ember(40 pwr.)

Bulbasaur
Start: Tackle(35 pwr.),
13 lvl!: Vine Whip(35 pwr.!),

Squirtle
Start: Tackle(35 pwr.),
8 lvl: Bubble(20, pwr. wtf?),
15 lvl!: Water Gun(40 pwr.)

Generacja III (FireRed etc.)

Charmander
Start: Scratch(40 pwr.),
7 lvl!: Ember(40 pwr.)

Bulbasaur
Start: Tackle(35 pwr.),
10 lvl!: Vine Whip(35 pwr.!),

Squirtle
Start: Tackle(35 pwr.),
7 lvl: Bubble(20, pwr. wtf?),
13 lvl!: Water Gun(40 pwr.)

Generacja II (Silver etc.)

Cyndaquil
Start: Tackle(35 pwr.),
12 lvl: Ember (40 pwr.)

Chikorita
Start: Tackle(35 pwr.),
8 lvl: Razor Leaf(55 pwr.)

Totodile
Start: Scratch(40 pwr.),
7 lvl: Rage(20 pwr.),
13 lvl: Water Gun(40 pwr.)

Może w II generacji Chikorita wygląda na koksa, ale przechodzenie nią Bellsprout Tower to po prostu męka. Tak samo przechodzenie drugiego Gymu, którego przechodzimy na jeden raz Quilavą Winking

Wniosek: Panowie idą na łatwiznę!
Ratujecie poniedziałek Grinning