Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: SimCity - darmowa gra
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Słuchajcie...
Kupiłem najnowsze SimCity około tydzień temu i słyszałem, że EA ma rozdawać darmowe gry dla tych którzy zakupili tę grę.
Inni ludzie którzy kupili Simcity mówili mi, że dostali informację a propo dodatkowej gry a u mnie nic !
I teraz pytanie: czy muszę jakoś potwierdzić to, że mam zakupione SimCity aby dostać grę ?
I jak będe mógł ją odebrać.

Chciałbym dokładnych informacji dotyczących wsyzstkiego związanego z tym.
Z tego co wiem, w Europie "rekompensata" możliwa będzie między 21. a 30. marca. Jeżeli posiadasz przypiętą do konta Origin grę SimCity, to w zakładce gier darmowych winnyś znaleźć wszystkie oferowane przez EA gry i móc wybrać jedną.
Ja mam takie szczęście że na e-mail który podałem przy rejestracji na Originie nie odbiera żadnych wiadomości od EA. A co do tej darmowej gry, są jakiekolwiek informacje na temat tego z jakiego katalogu będzie ona do wyboru? Nie wierze że taka wielka korporacja jak Electronic Arts odda takiego Battlefielda 3 za darmo.
Ale właśnie ja nie dostałem żadnego emaila, że będzie możliwość odebrania gry....
Więc chyba nię będe mógł nic odebrać na origine.
Darmową grę będzie można wybrać spośród następujących tytułów: Battlefield 3 (Edycja Standardowa), Bejeweled 3, Dead Space 3 (Edycja Standardowa), Mass Effect 3 (Edycja Standardowa), Medal of Honor Warfighter (Edycja Standardowa), Need For Speed Most Wanted (Edycja Standardowa), Plants vs. Zombies, SimCity 4 Edycja Deluxe.

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,1...ra_za.html

Treść maila od EA:

Wszyscy gracze SimCity są niezwykle ważni dla zespołu Maxis. Zdajemy sobie sprawę, że Was zawiedliśmy i chcemy za to przeprosić i podziękować, że zostaliście z nami. Dobra wiadomość jest taka, że udało się rozwiązać większość problemów i obecnie gracze mogą naprawdę cieszyć się grą. Zbieramy od was bardzo pozytywne komentarze i wiemy, że wielu z was doskonale się bawi w nowej odsłonie SimCity.

W ramach rekompensaty za zaistniałe problemy i w dowód naszej wdzięczności za zakup gry SimCity, chcemy Ci zaoferować bezpłatne pobranie gry EA w wersji PC z platformy Origin. Wszyscy gracze, którzy zakupili grę SimCity i aktywowali ją przed 25 marca 2013, będą mogli wybrać bezpłatnie grę poprzez specjalny portal utworzony w tym celu w programie Origin, który zostanie uruchomiony jeszcze w tym tygodniu. Portal będzie uruchamiany oddzielnie dla poszczególnych krajów, dlatego też niektórzy mogą mieć do niego dostęp nieco wcześniej niż inni. Portal będzie ogólnodostępny dostępny dla wszystkich od 22 marca.

Zależy nam na tym, aby każda osoba do tego uprawniona mogła otrzymać bezpłatną grę w ramach rekompensaty. Dlatego prosimy o zwrócenie uwagi na to, aby zainstalować zakupioną grę SimCity maksymalnie do 25 marca do godziny 23:59 PST, oraz dokonać wyboru gry z naszego katalogu do 30 marca do godziny 23:59 PST. Więcej informacji, szczegółowe instrukcje wyboru bezpłatnej gry z katalogu EA oraz lista gier objętych ofertą znajduje się w sekcji FAQ. W ofercie znajduje się kilka gorących tytułów z portfolio EA, wybór należy do Ciebie!

Z poważaniem,
Zespół Maxis
Dzięki za treść e-maila Winking
Ale skoro ja go nie dostałem to nie oznacza to, że nie będe mógł odebrać gry ?
Jak coś już można wybrać sobie grę i ją pobrać. Tzn. ja mogę, z tego co kojarzę to w FAQ albo mailu było napisane, że niektórzy mogą otrzymać dostęp wcześniej inni później, trudno powiedzieć czy chodziło o cały kraj czy pojedynczych użytkowników.

@ktosiu100, wejdź w Origin i sprawdź czy nie wyskakuje Ci info odnośnie możliwości wyboru darmowej gry. Jeśli nie to gdzieś tam EA podawało namiary swoje i w razie problemu można się do nich zgłosić. Inna sprawa że jest tam też info, że niepełnoletni gracze dostaną Bejeweled 3 i SimCity 4 Deluxe Edition, bez możliwości wyboru, po prostu zostanę te 2 tytuły chyba dodane do 30 marca najpóźniej. Zdaje się że w FAQ o tym coś czytałem.
****
Do mojej listy gier zostały dodane te 2 gry -,-*

Czy jest możliwość jednak cofnięcia tych gier ?
Niestety chyba nie. Tutaj jest informacja z FAQ od EA:

"Nie jestem jeszcze pełnoletni(a). W jaki sposób mogę wybrać swoją grę?
Użytkownicy poniżej wieku wymaganego do korzystania z interaktywnych usług internetowych automatycznie uzyskają gry SimCity 4: Edycja Deluxe oraz Bejeweled 3. Pozycje te zostaną w najbliższych dniach dodane bezpośrednio do kont takich osób. Nie trzeba podejmować żadnych dodatkowych działań. Jeśli do dnia 31 marca 2013 r. gry nie pojawią się w Twojej bibliotece gier, skontaktuj się z nami za pomocą serwisu help.origin.com/pl."

W każdym razie nic tu nie piszą o tym by można było zrezygnować z tych 2 gier. Jedynym pomysłem jaki przychodzi mi do głowy teraz, jest taki że możesz się skontaktować z nimi za pomocą tego serwisu, ale nie wróżę raczej żadnych sukcesów.