Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Jaki kupić telefon ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam telefonu do pisania esemesów i dzwonienia - niczego więcej. Jedyne co mnie interesuje, to długowieczność baterii i wytrzymałość.

Czytałem na temat telefonów Utano, choć telefon dla dziadków do mnie nie trafia a ten, który by mnie ewentualnie zadowolił, ma negatywne opinie. A więc tak:

Telefon do 80 E
- Długo trzymająca bateria.
- Funkcja SMS.
- Latarka.
- Wodoszczelna.
- Kompas też się przyda.
- Wytrzymała na uderzenia i wstrząsy.

To tyle.

Z góry dzięki za pomoc.
Ja proponuje samsung b2710 albo inny samsung solid.
Nokia 3310, ma wszystko z twojej listy "jedyne co mnie interesuje"-polecam i pozdrawiam. Smiling
Moim zdaniem też któryś z niezniszczalnych Samsungów Winking
Według mnie Samsung solid B2100, Mój znajomy go miał i bardzo dobrze mu sie spisywał przetrwa chyba wszystko Xd Co wybrać?
Jak wyżej. Samsung solid będzie najlepszym wyborem
Posiadam Samsung B2100 od 2010 roku. Bateria mi trzymała tydzień (nawet dłużej) bez problemu działał i wytrzymał wszystko.
Pływał, upadał z różnych wysokości i bez zadraśnięcia.
Robiłem testy wodoszczelności i zdał pozytywnie egzamin, nie zalejesz go wodą Grinning
Śmiało możesz słuchać muzyki pod prysznicem :Megusta:
Telefon sprawuje się bardzo dobrze, jednak od roku odstawiłem go na bok, ponieważ przerzuciłem się na system android.
Poleciłbym ci model wyższy:
Samsung Solid B2710
Modele z serii solid posiadają wszystko czego oczekujesz od telefonu.
Skoro tylko do pisania i dzwonienia to Ericsson I 888
Heh Zaoszczędzisz trochę Grinning

Użytkownik został zbanowany za zaśmiecenie forum tego typu postami
~bleub

iphone 1-szej generacji może jakiś wychaczysz za 80 zł Winking

Bro, odkopałeś temat z marca. Archeologia to fajna sprawa, ale nie na tym forum. Na razie uprzejmie ostrzegam i proszę o rzetelne podejście do sprawy. Smiling.
~bleub

Cegłofon zwany nokią 3310, jest literalnie niezniszczalna.
Polecam Samsung Wave 533 . Mam go od 2 lat i świetnie się spisuję . Ma dobry aparat oraz szybko piszę się sms . Wada tego telefonu to to że bateria trzyma krótko jeśli oglądasz filmy np. YT ale po za tym to jest świetny .

Gość szukał telefonu w marcu, mamy listopad. Myślę że mu nieszczególnie pomożesz, zwłaszcza, że nawet poleciłeś mu zły telefon - Wave wodoszczelny nie jest. Staraj się pisać posty tylko wtedy, kiedy masz coś do powiedzenia, a nie "na siłę".
~luklew

Moja żona używa Samsunga. Nawet nie wiem, jaki to konkretnie typ. Ma klawiaturę z przyciskami i bardzo długo żyjącą baterię. Tydzień wytrzymuje.

DonLama

Solid wchodzi w grę, te lepsze ich modele mają bajery typu gps, kompas Smiling
Samsung solid
Może nokie 3310 :P
Nokia 3310 nie no żart Grinning Ja mam Be United 3 i mi się podoba Smiling

Koniec statsu - temat zamykam.
~b