Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Dobra bijatyka na PC
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Ostatnio mam ochotę na jakąś bijatykę, lecz niestety nie ma ich wiele na PC. Jedynie o czym myślę to Street Fighter IV, ale czy da się w to grać na padzie od XKlocka czy bez arcade sticka sobie nie pogram?
A grałeś już w mortal kombat?
Trochę się nie orientuje, ale wydaje mi się, że nie ma nowego MK na PC, bo zależy mi na tym żeby graficznie było jako tako.
Ciekawą bijatyką jest Tekken może grafika nie jest boska ale warto zagrać w ten tytuł.

Nie wiem, to się wypowiem Childish. Upominam i apeluję o konstruktywne wypowiedzi.
~bleub

W takim wypadku najlepszym wyborem będzie chyba Street Fighter X Tekken, więc tylko pytanie: czy da rade w to grać na padzie czy tylko na arcade stick'u?
Nie popadajmy w skrajność, współczesne gry robione są dla masowego odbiorcy i do ciepania we wszelakie bijatyki pad wystarczy w zupełności.
Street Fighter X Tekken to bardzo dobry wybór, Tekkena ani najnowszego MK na PC nie uświadczysz.
A podobno MK 9 ma być w czerwcu na PC. Nieważne, w każdym razie dzięki za wszystkie posty i zdecyduje się na Street Fightera X Tekken. Będę mordował pada od klocka.
Co prawda temat jest już powiedzmy rozwiązany, jednak musicie mi wybaczyć, ale gdy tylko widzę temat o bijatykach na PC nie mogę się oprzeć by nie wspomnieć o Guilty Ger x2. Muszę przyznać że gra jest dość leciwa, szczerze mówiąc nie wiem nawet jest w stanie obsłużyć takie rzeczy jak klockowe pady, gdyż pomimo niewygód zawsze młóciłem na klawiaturze. Smiling
Za każdym razem wsiąkam w tą grę po same uszy, pewnie w dużej mierze przez nostalgie, nie zaprzeczam, ale lepiej nie będę się rozpisywać by nie spłodzić posta na paręset znaków, i po prostu odeślę do gameplay'u z gry
http://youtu.be/wneMdNs6yNs
Zgadzam się z Sevven. Guilty Ger x2 jest jedną z tych bijatyk na PC ( Choć trzeba przyznać, że ten gatunek gier na PC w zawrotnych ilościach się nie pojawia)która potrafi wciągnąć na długo. Jakbyś miał możliwość to zagraj sobie w nią. Nie pożałujesz ;D
Tekken X Street Fighter Smiling Całkiem spoko grafa. Sporo postaci Smiling Trochę mało map i brak trybu kampanii Smiling Powinno styknąć mimo wszystko Smiling
Tytuły z tej generacji od Capcomu (Street Fighter IV lub Tekken vs Street Fighter). Innych bijatyk chyba nie ma. ;]
SFxT nie polecam, polacy nie pograją po multi spokojnie ponieważ campcom cos zchrzanil i generalnie polaków nachodzą masowe lagi. Polecam Super Street Fighter 4 skoro w SF4 nie chce sie grac:P cięzka ja gram na zwyklym joysticku na klawie tez sie da grac, wiem, bo grałem. Także Polecam Tylko i wyłącznie Super Street Fighter 4.
Na PC mamy np. Guilty Gear X2, GG Isuka.
Po za tym bardzo fajny tytuł Blaz Blue który jest podobny właśnie do GG.
Której byś z tych gier nie wybrał to na pewno wciągną cię na długo. Oczywiście pod warunkiem że lubisz japońskie klimaty (kreska) i sporą ilość wszelkiej jakości efektów wizualnych.
I oczywiście zawsze masz mugeny, może nie jakieś super rozwinięte, ale po wgraniu ciekawych postaci można pobawić się niczym na automacie Grinning.
Cieżko. Poza Virtua Fighterem nie było na PC naprawdę ciekawych i dobrych bijatyk. No może jeszcze polecę ci tak jak pozostali cykl Guilty Gear, jeżeli lubisz bijatyki w stylu mangowym. Poza tym jednak, zero.
Witam

Mam taki problem. Wczoraj była aktualizacja gry Mortal Kombat: http://steamcommunity.com/games/237110/a...8277423117

Po tej aktualizacji obraz zaczął się przycinać w czasie bitwy, a wcześniej tak nie było. Ustawienia graficzne mam ustawione na średnie. Mój komputer to AMD Athlon II X2 250 3.0ghz, Ram 3.00mb, karta graficzna Ati Radeon HD 5450.

Proszę o pomoc bo nie wiem co mam zrobić by gra znowu działała płynnie jak wcześniej Childish
(24-07-2014, 22:30)Dru napisał(a): [ -> ]Witam

Trzy wyrazy: Fate For Fight

Gameplay: Wideo
Nie trzeba dziękować Winking