Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Rayman Origins / New Super Mario Bros. 2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dziś świetnie bawiliśmy się platformując w Raymanie i Marianie.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Rayman Origins / New Super Mario Bros. 2
Szkoda że nie mogłam oglądać tego na żywo, ale i tak + DLA WAS ZA WSZYSTKO! PRO ^^
Szkoda że nie mogłam oglądać tego na żywo, ale i tak + DLA WAS ZA WSZYSTKO! PRO ^^
Byłem wczoraj jedynie na drugie połowie. Akurat mogłem sobie poprawić humor po meczu Polaków Smiling

A odnośnie twojego pytania, czemu nie jadę na Pyrkon - bo piszę pracę magisterską i odkładam pieniądze na koncert Disclosure, który odbędzie się w Warszawie 6 kwietnia Grinning
Mnie nie było ale livestream jest super. Smiling
Jak zwykle super, szkoda tylko, że obowiązki nie pozwalają mi na obejrzenie całego materiału :/
Tak się złożyło, że po tym stream'ie wszedłem na "gazetę" i znalazłem dwa ciekawe artykuły o prasie dla graczy. Pamiętam jak zapytałem Archona, co robią teraz twórcy takich kultowych tytułów jak SecretService i Neo, że nie mogą wejść na polską scenę vlogową. Odpowiedział, że mają lepsze rzeczy do roboty niż "zabawianie się z 13-latkami". Otóż to! Część z redakcji SecretService pracowała w czasopiśmie dla Panów - Maxim. Więc tylko pozazdrościć.

Dla wszystkich tych którzy chcą się czegoś dowiedzieć lub przypomnieć o tym co kiedyś można było dostać w kioskach to polecam artykuły na Polygmaii:
"W ciągu roku zamknięto cztery polskie pisma o grach. Co się stało, jak trzymają się pozostali i co czeka nas w przyszłości?" i "20 lat temu ukazał się pierwszy numer "Secret Service". Gdzie są chłopcy z tamtych lat?"