Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Mikrofon do YT
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, witajcie, poszukuję dobrego mikrofonu do nagrań mojego głosu, do około 200-250zł, co polecacie?
Czytałem w innym temacie i polecaliście Behringer C-1U i Samson C01U, niestety Smasona C01U nigdzie nie mogłem znaleźć a Behringer podobno często ma jakieś "wady". Tak więc, polecacie jeszcze jakieś inne mikrofony, czy raczej jeden z tych jest dobry tylko ktoś na forum na niego napsioczył bezpodstawnie.


PS: Oczywiście szukam czegoś z najlepsza jakością dźwięku.
PS2: A znacie moze jakieś mikrofony w tej cenie które wyłapywały by dźwięki tylko z np. jednej strony mikrofonu (tak jak ma blu-yeti).
PS3: Mikrofon najlepiej pod USB
Może mieszkam w jakimś regionie, w którym promieniowanie gamma i fale elektromagnetyczne ścierają się ze sobą, przez co mój mikrofon nieustannie wpada w kontinuum czasoprzestrzenne, w którym się uszkadza, ale są problemy z moim Behringerem C-1U. Zdarza mu się zacząć "bzyczeć" po poruszeniu samym mikrofonem lub kablem. Wtedy muszę go odłączyć i odłożyć na jakiś czas (czasem to kilka godzin, czasem minut). Po tym mogę znowu z niego normalnie korzystać. Ja bym wziął Samsona na twoim miejscu. A najlepiej AKG Perception, recenzowane przez grema.

http://www.amazon.co.uk/Samson-CO1U-Stud...746&sr=8-1
http://www.amazon.co.uk/AKG-Perception-1...Promotions
Czyli zapewne wybiorę AKG tylko pytanie, czy uda mi się znaleźć w Polsce ten mikrofon za ta cenę, bo na Allegro wszystkie AKG Perception od 400zł prawie, z amazona mógłbym kupić tylko jak doliczymy vat to 3stówy, a aż tyle wydawać nie chce
Zdajesz sobie sprawę, że do tego AKG za 400zł musisz mieć mikser z wejściem XLR, który dopiero podłączysz pod USB do PC? Dlatego polecam ci (wcześniej podałem zły link, wybacz) AKG Perception pod USB, które w Polsce jest od 700zł, a na Brytyjskim Amazonie za 450zł.
http://www.amazon.co.uk/AKG-Perception-1...204&sr=1-1
Jeśli to za dużo, to pozostaje Samson.
Nie znam się na Vacie, ale to byłaby wysyłka z Wysp, więc chyba aż tak drastycznie nie jest. Archon na pewno potrafiłby to lepiej wytłumaczyć.
nie, nie zdawałem sobie sprawy i cóż 700zł. Pozostaje Samson.

PS: Tak Samson szukam po sklepach a tutaj 400zł chcą. A ten Behringer C-1U, poleciłbyś go? I po jakim czasie użytkowania zaczął ci "bzyczeć"
Behringer po dniu, wymieniłem na nowy. Drugi model miał tak samo. Mimo to, ichabut twierdzi, że to tylko u mnie tak jest i na pewno ja sprawiam jakiś problem. Jednak nie przypominam sobie żebym wrzucał go do pralki czy coś, po prostu stoi na stojaczku na biurku. PS3 Has No Game Nagrywa dobrze, dopóki te problemy nie przydarzą się tobie, jest godny polecenia. Odszumienie, kompresja, lekkie podbicie bassu i brzmi full profeszynal.
szymon1051, lepiej nie kupować z hameryki. W miarę możliwości ściągajcie z Wysp. A ten Go Mic brzmi dosyć przeciętnie, jeśli ma się dosyć miejsca i ma zamiar pracować z nim w domu, nie widzę sensu kupowania go.