Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: [Prima Aprilis] System Error - Sezon 1 - wydanie kolekcjonerskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[Obrazek: uORTt5rNHdA.jpg]
Przedpremierowo rozpakowujemy wydanie kolekcjonerskie sezonu pierwszego wielokrotnie nagradzanej serii System Error.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: [Prima Aprilis] System Error - Sezon 1 - wydanie kolekcjonerskie
Wygląda całkiem zachęcająco.
O ile to nie żart na 1st april.
Bez jaj. Kupiłbym sobie tę maskotkę Grinning
Gdzie Torllowi skarpetę pod nos? Laughing
Hahaha, świetne GrinningD
"Płać i oglądaj System Error za darmo!" - rozwalił mnie ten tekst. Fajna kolekcjonerka.
Komentarz JAKUBEXXa na okładce mnie rozwalił Laughing
Świetne Winking
Wiedziałem, że na dzisiejszy dzień arhn.eu przygotuje coś ciekawego.
Prima Aprilis ???
Skarpetka jest najlepsza.
He he he... Prawie się nabrałem. :P
Hah. Proszę do giveaway'u Kolekcjonerkę ! Smiling
ej no! Nie bądźcie świnie! Wiem że każdy użytkownik arhn.eu chciałby taki zestaw! Niech małpy zaczną już pracować, bo będzie taki :torrl: na to, że musicie to wprowadzić do sklepu!
Archon powinieneś wykonać własną linię produkującą maskotki torlla, zrobiłoby to furorę Torll
Wtedy to już by nie była ekskluzywna maskotka PS3 Has No Game
Przyszedłem, taplajcie sie w mojej zajebistości Kissing*********
Kupowałbym* Torll
Panowie, gratuluję pomysłu i wykonania, bo wyszło prześwietnie.
Taaa, wierzę w to ;D Czyżby Neko trollface'a szyła? Winking
(01-04-2013, 20:53)shiki napisał(a): [ -> ]Taaa, wierzę w to ;D Czyżby Neko trollface'a szyła? Winking

Obejrzyj jeszcze raz, tym razem uważniej. Zwróć szczególną uwagę na moment, w którym dowiadujesz się, że to wydanie kolekcjonerskie zostało wysłane przez Johnny'ego i Skarpetę.
Już kupuje Dinary Smiling
nie musisz kupować dinarów. Wystarczy, że mi zapłacisz.
Nie no, po prostu fantastyczny zestaw. Świetne wykonanie i równie świetny efekt Winking
SmellySocks i Johnny - kawał naprawdę świetnej roboty, brawo chłopaki! Maskotka Torlface'a wygląda po prostu niesamowicie! Skoro jest skarpetka, którą pewnie dostarczył Smelly, to domyślam się, że pluszaka szył Johnny, tak?
"Płać i oglądaj System Error za darmo!" - genialne hasło, powinniście je opatentować zanim EA albo Activision zrobią to pierwsi Grinning.
Kupił bym *kokoszka* Laughing
Stron: 1 2