Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Pomoc w wyborze gier.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie.

Zakupiłem wczoraj PSP Street i chciał bym zaopatrzyć się w kilka tytułów na start.
Nie mam swojego ulubionego gatunku, lubie po prostu dobre gry przy których nie wkurzam się że coś jest niedopracowane.

Jeśli chodzi o wyścigi kupiłem Gran Turismo, bijatyki: Tekken DR, strategie FFT: War of the Lions, RPG FF7 Crisis Core. Teraz pora na jakieś przygodówki i tu pojawia się mój problem.

Co jest lepsze Ratchet & Clank: Size Matters czy Jak and Dexter: The Lost Frontier ?
Nigdy nie grałem w żadną z nich na innych platformach aczkolwiek słyszałem że są godne kupna przez co nie mogę się zdecydować.

Jeśli znacie jeszcze jakieś godne polecenia tytuły na PSP to poleccie mi coś proszę bo jestem absolutnym świerzakiem jeśli chodzi o tę platformę.

Dzięki i pozdro! Smiling

Jeśli nie masz swojego ulubionego gatunku to z bijatyk polecam ci Naruto Akatsuki Rising albo Def Jam Fight for NY the Takeover. Z jRPG polecam ci z całego serca Dissidia 012 Duodecim Final Fantasy.
Ja bym wybrał Ratchet and Clank a poza tym to są moje propozycje
-Daxter
-Kingdom Hearts Birth by Sleep
-Ridge Racer 2
-Naruto Ultimate Ninja Heroes 1-3
-Naruto Ultimate Ninja Impact
-Rock Band Unplugged
-God of War Chains of Olympus i Duch Sparty
-Tomb Raider Anniversary (bo legenda jest słaba na PSP)
-Wipeout Pulse i Pure
-Twisted Metal Head On
-Beaterator (to bardziej Dj na psp wrzucasz swoje sample albo cały utwór i go edytujesz albo robisz własny od nowa)
-Wszystkie GTA
-Midnight Club LA Remix
-Mod Nation Racer
Oba platformery są naprawdę dobre, ja jednakowoż miałem styczność z Jak & Daxter i przyznam że mi się podobała. Z gier które wypadałoby ograć mając PSP poleciłbym Ghost of Sparta lub Chains of Olympus (bądź obie jeżeli podpasują Ci przygody Kratosa Smiling), do tego gra muzyczna: RB Unplugged jest naprawdę dobry. Ciepło wspominam też np. Dungeon Siege: Throne of Agony, zaskakująco grywalny, stosunkowo długi H'n'S.
Jeszcze można polecić serię Patapon. Gra muzyczna ale bardzo wciąga gameplayem.
A i jeszcze wszystkie części LocoRoco, bardzo fajny platformer.
Jeśli dorwiesz gdzieś w atrakcyjnej cenie to polecam Asassin's Creed: Bloodlines mimo psioczenia na nią to nadal solidny AC w nieco okrojonej wersji, warto sprawdzić.
Co do podstawowego pytania to zdecydowanie wybrałbym Ratchet & Clank: Size Matters. To czym Jak & Daxter może zawstydzić poprzednika to charyzma Daxtera. Ups, jest gra poświęcona tylko tej postaci. Bez zastanowienia bierz Daxtera, była to jedna z moich pierwszych gier na PSP i z pewnością zapewni Ci kilka godzin świetnej rozrywki.
Ponadto jeśli bawią Cie klimaty horroru to zarówno Silent Hill: Origins jak i Silent Hill: Shattered Memories powinny Ci się spodobać.
Powróciła mi faza na deskorolkę. A że na prawdziwej jeździć nie umiem to rzecz jasna odpaliła mi się nostalgia do THPS'ów
Czy byłby mi ktoś w stanie doradzić którego Tonego opłaca się bardziej kupić ? który jest lepszy, wygodniejszy, ma lepszy klimat i sprawi że zakręci mi się łezka w oku ?

TH Underground 2 Remix czy
TH Project 8 ?
Fajne jest gta liberty city stories
@Pchelkson - Grałem w obie podane przez Ciebie części i cóż... Underground 2 ma chyba najbardziej oryginalny i pojechany klimat z całej serii Grinning Ja się zagrywałem w tę część na PC, potem na PSP, gdzie zrobiłem chyba wszystko co się dało. Polecam, bo przy grze można spędzić naprawdę sporo czasu. Project 8 też przeszedłem, byłem w czołówce rankingu. Ta część z kolei jest dużo bardziej poważna i profesjonalna. Pamiętam, że mega podobała mi się grafika i jakieś tam bonusy w stylu gry Skate - zwolnione tempo i robienie tricków, nie pamiętam już dokładnie. Trochę się rozpisałem, ale jeśli jesteś fanem serii to MUSISZ sprawdzić obie części. Trudno stwierdzić, która jest lepsza, bo to zupełnie inne klimaty. Polecam jednak najpierw kupić Underground 2, które ma mnóstwo smaczków i różnych opcji, przez co dostarczy godziny dobrej zabawy.