Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Tomb Raider Bug
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemano!
Ostatnio zakupiłem sobie na steamie nowego Tomb Raidera.
Wszystko pięknie gram sobie ok. 45 minut a tu nagle takie bugi (załączone na screenach) niewiem nawet jak to określić , czy określić co to jest i z jakimi programami/sterownikami sie nie je.
Szukam w internetach i nic nie znalazłem miał ktoś z tym problem i wie o co kaman?
Pozdrawiam Cute_Winking Mom please!
Wygląda tak, jakby Ci się artefakty wysypały. Grafa do naprawy.
Noo, nie fajnie to wygląda. Raczej tak jak kolega wyżej pisze, grafika do naprawy.
Grafa, srafa, wielcy znawcy. Grempy Cat (He had fun once. And it was awful.)

Czy instalowałeś ostatnio nowe sterowniki do tej karty graficznej? Oraz, czy występuje to w innych grach. Dwa podstawowe pytania.
Błąd ten występuje nie tylko w tej grze.
W innych grach też to występuje, nawet jeśli masz optymalną kartę graficzną.
Np. w ,,Sims 2'' jeśli masz kartę graficzną o wiele wyższą od minimalnej ten błąd może się pojawić.
Często następuje w sterownikach karty graficznej, lub w błędzie kodu gry.
Więc nie trzeba się martwić, pobrać sterowniki i najnowsze patche i problem zniknie Winking.
Niekoniecznie. Takie glitche oznaczają często, że karta graficzna ma zamiar wykorkować albo, że najzwyczajniej w świecie się przegrzewa. Bez dokładniejszych informacji ciężko stwierdzić na czym polega problem.
(04-04-2013, 15:06)Wielkimati napisał(a): [ -> ]Czy instalowałeś ostatnio nowe sterowniki do tej karty graficznej? Oraz, czy występuje to w innych grach. Dwa podstawowe pytania.

Tak instalowałem (okolo miesiąca temu nVidia GeForce GT9800) Występowało to rownież w Saints Row 3 ale z czasem przestały występować
Ostatnio coś takiego widziałem na Twitch'u, zmiana jakości grafy pomogła, wszystko wróciło do normy.

(07-04-2013, 19:41)ByqplayGames napisał(a): [ -> ]
(04-04-2013, 15:06)Wielkimati napisał(a): [ -> ]Czy instalowałeś ostatnio nowe sterowniki do tej karty graficznej? Oraz, czy występuje to w innych grach. Dwa podstawowe pytania.

Tak instalowałem (okolo miesiąca temu nVidia GeForce GT9800) Występowało to rownież w Saints Row 3 ale z czasem przestały występować

(07-04-2013, 22:45)TheNaturat napisał(a): [ -> ]Ostatnio coś takiego widziałem na Twitch'u, zmiana jakości grafy pomogła, wszystko wróciło do normy.

(07-04-2013, 19:41)ByqplayGames napisał(a): [ -> ]
(04-04-2013, 15:06)Wielkimati napisał(a): [ -> ]Czy instalowałeś ostatnio nowe sterowniki do tej karty graficznej? Oraz, czy występuje to w innych grach. Dwa podstawowe pytania.

Tak instalowałem (okolo miesiąca temu nVidia GeForce GT9800) Występowało to rownież w Saints Row 3 ale z czasem przestały występować
Zmieniłem już dawno na niskie. Bez skutku. Nie ma ich jedynie podczas cut-scenek
Czyli jak to mam naprawić?