Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Playstation 4 wymiary
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, mam małe pytanie o wymiary i wgóle jakekolwiek informacje o designie nowej konsoli. Pytam ponieważ chciałbym w pewny sposób zaroić miejsce dla konsoli którą zamierzam zamówić przedpemierowoCute. Bardzo prosze o linki i odpowiedzi. Dziękuje
Krystek877
nikt nie zna wyglądu nowej Konsoli od sony, więc nikt nie jest w stanie udzielić ci takiej informacji. Nawet przecieki nic nie mówią o wymiarach i wygladzie ps4, bardzo proszę :******************
(03-04-2013, 20:34)Krystek877 napisał(a): [ -> ]Witam, mam małe pytanie o wymiary i wgóle jakekolwiek informacje o designie nowej konsoli. Pytam ponieważ chciałbym w pewny sposób zaroić miejsce dla konsoli którą zamierzam zamówić przedpemierowoCute. Bardzo prosze o linki i odpowiedzi. Dziękuje
Krystek877

Proszę i zapraszam do czytania PS4
Możesz sobie nawet zobaczyć całą konferencje Sony. I na pewno wszystkie nowe informacje będą umieszczone w linku powyżej.
Plotki głoszą, że Sony ma ujawnić wygląd PS4 krótko przed E3 ^^
http://www.ppe.pl/news-21570-PlayStation...ed_E3.html
(03-04-2013, 20:34)Krystek877 napisał(a): [ -> ]Witam, mam małe pytanie o wymiary i wgóle jakekolwiek informacje o designie nowej konsoli. Pytam ponieważ chciałbym w pewny sposób zaroić miejsce dla konsoli którą zamierzam zamówić przedpemierowoCute. Bardzo prosze o linki i odpowiedzi. Dziękuje
Krystek877

Szczerze to nie wiem czy jest sens zamawianie pre-orderu musisz się liczyć z trzema faktami:

1. Cena - PS2 w dni swojej premiery kosztowało koło 2tys Winking
2. Bilbioteka gier - PS3 z samego początku miała ubogą bibliotekę gier - fakt eksluziwy to nadrabiały
3. Wady młodzieńcze konsoli - Pierwsze PS3 FAT łapały częściel YLOD'a, większy pobór mocy niż Slim etc. Lepiej poczekać do następnych modeli.
PS2 kosztowało 2799zł, z tego co pamiętam. A przy okazji, porównywanie cen z roku 2000 i z roku bieżącego jest bez sensu. Poza tym, Nigdy nie wiadomo, kiedy pojawia się kolejne wersje konsoli. Dla przypomnienia PS3 Slim pojawiło się w sprzedaży około 3,5 roku po premierze FATki, a po tym, jak kolega jara się tym preorderem wnioskuję, że zamierza mieć ją jak najszybciej.
Chyba nawet już te późniejsze modele FATy już miały "co nie co" poprawione. Niekoniecznie trzeba czekać na zupełnie inny model konsoli (np. Slim), ale wg mnie jest wskazane Winking Ja rozumiem że można się napalić przed nową generacją konsol(Ja na przykład strasznie jarałem się GOWem 3 Winking) tylko chciałem uprzedzić przed ewentualnymi rozczarowaniami. ;]