Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: 3ds xl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy warto kupić 3ds xl?
Czy to dobry wybór za 529 zł?
Proszę o odpowiedź
1. Warto kupić 3DS-a xl, jest lepiej skonstruowany od oryginału ale niema zasilacza.
2. sądząc po kwocie wnioskuje że to cena z allegro, więc jest jakieś ryzyko w kupowaniu takiej rzeczy, ale cena jest dobra.
Gdybym sam kupował 3DS`a, to zdecydował bym się na zwykłego z kilku powodów.
1.To konsola przenośna, a latanie z takim klocem jak XL do najwygodniejszych nie należy.
2.Bark kompatybilności z przystawkami do 3DS`a, np. battery pack czy gripy itp.
3.Brak tego felernego zasilacza, bez którego daleko nie zajedziesz.
(04-04-2013, 11:42)Kuba Słoniec napisał(a): [ -> ]Czy warto kupić 3ds xl?
Czy to dobry wybór za 529 zł?
Proszę o odpowiedź

WARTO, sam kupiłem na allegro nowego za 569 zł w srebrnym kolorze. Przyszedł, nówka, żadnych śladów użytkowania. Mam PS3 i uczucie: sto lat za późno. Mam dwie gry Super Mario Land 3D i Luigiego. Cud, miód, orzeszki Smiling Luigiego kupiłem na amazonie i polecam tam zakupy, plus zavvi i hut. Z allegro za pobraniem w dobrej cenie (tak kupiłem Mario ok 130zł), generalnie uważać.

(04-04-2013, 17:19)Cyborg napisał(a): [ -> ]Gdybym sam kupował 3DS`a, to zdecydował bym się na zwykłego z kilku powodów.
1.To konsola przenośna, a latanie z takim klocem jak XL do najwygodniejszych nie należy.
2.Bark kompatybilności z przystawkami do 3DS`a, np. battery pack czy gripy itp.
3.Brak tego felernego zasilacza, bez którego daleko nie zajedziesz.

Moim zdaniem warto kupić wersję XL. Ma większy wyświetlacz, zasilacz można kupić za grosze, oczywiście zamiennik. Jak kolega ma kasę to na brytyjskim amazonie kupi stację dokującą do wersji XL (koszt ok 19Ł), oryginalne etui, czy inne gadżety.

Folii na allegro nie polecam, to na pewno nie jest oryginalna folia ochronna.
A jak jest z 3d?
Czy 3d naprawde wygląda świetnie ,czy to tylko słaby dodatek?
Podobno na xl 3d lepiej wygląda.
Jeśli chodzi o 3d to poszukaj w dużych marketach z elektroniką(albo u kolegi) może mają jakiś wystawiony na pokaz, bo z 3d jest taki problem że nie każdy może z tego korzystać, ja na przykład z 3d nie mogę zbyt długo korzystać bo mnie oczy bolą.
Ok zamówiłem tego 3dsa. Jak na razie jest okey.