Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Luigi's Mansion 2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: HY-sL5FRz3I.jpg]
Boo! Haunted House! Luigi musi odnaleźć odłamki zaginionego księżyca, by uspokoić zdenerwowane tym faktem duchy. W tej przygodowej grze akcji na Nintendo 3DS nie brakuje strachu dla najmłodszych, wyzwań dla najstarszych i lejących się jak ektoplazma litrów dobrej zabawy.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Luigi's Mansion 2
Nawet na dużym ekranie Luigi's Mansion 2 wygląda bardzo ładnie. Uwielbiam gry tego typu, gdzie stopniowo uzyskuje się dostęp do kolejnych części lokacji dzięki nowym umiejętnościom. Recenzja bardzo mocno zachęca do zagrania, ale kupno tej konsolki jest póki co poza zasięgiem moich możliwości. Tak czy siak LM2 dodaję do listy tytułów, w które kiedyś muszę zagrać, ale wcześniej czeka mnie jeszcze zaliczenie jedynki na Gacku.
Przy pierwszym trailerze na E3 myślałem, że ta gra mnie nie zainteresuje patrząc na jedynkę. Ale co kolejny trailer przekonałem się do tego Smiling Musiałbym załatwić jedynkę przez allegro.
Miałem duże nadzieje co do tego tytułu i nie zawiodłem się - dzięki za dobrą recenzję Archon Smiling
Super Arch!
Teraz czekamy na paper mario Winking
gra wygląda świetnie